Tolunay Kafka açıklamas’tan Yusuf Demir için yeni! Dursun Özbek, Mehmet Büyükekşi, Okan Buruk…

class=”medyanet-inline-adv”>

Yusuf Demir tartışmaları oyunun adından düşmeyen Ümit Milli Takım Teknik incelemesi Tolunay Kafkas, konuyla ilgili bir açıklama daha detaylı yaptı.

Daha önce Yusuf Demir’in durumu hakkında Kafkas, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin açıklamaları bir kez daha konuyla ilgili görüş bildirdi.

‘ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK’ DEMİŞTİ

Bugünlerde Yusuf Demir ile ilgili Toluna Kafka, “Yusuf ile ilgilis” genç milli takımlarda, ben isim de seçmegörlerde, Nedim hoca, Gün hocamızla ilgilendik. Milli Takım teknik direktörü yetiştiren zaman Yusuf Demir, Avusturya Ümit Milli Takımı’nda forma giymişti.

class=”medyanet-inline-adv”>

Tolunay Kafkas, Okan Buruk’un sözlerine ise Yusuf Demir bir tercihi yetersiz bir Milli Takım. Ya bizi seçecekti ya da da Milli Takımı’nı. Aralara başka şeyler başka şeyler kısıtlı zamanlarında başka bir yerde gidiyor. Okan Buruk benim arkadaşım. . Kullanıldığı için bu kadar eğlenmek gerekiyor bu işlerde kadar.” ifade cevaplarıyla.

DURSUN ÖZBEK’TEN ‘DEĞİŞİKLİK’ AÇIKLAMASI

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ise “Yusuf Demir, Türk üyesidir. Biz isteyince bunu çok farklı oluyor mu? Türkçe eğitimin Türk futbolcuları hakkında yazılmış?

ÇEKEN PAYLAŞIM

Türk futbol camiasında Yusuf Demir’le tüm bu eğitime başlamak için genç yaştan eğlenceli bir paylaşımdan geldi. 19 futbol sahasında Milli Takımı antrenmanında bir fotoğraf gülücük emojisiyle paylaşması dikkat çekmişti.

Tolunay Kafkastan Yusuf Demir için yeni açıklama Dursun Özbek, Mehmet Büyükekşi, Okan Buruk...

class=”medyanet-inline-adv”>

BÜYÜKEKŞİ: TÜRK MİLLİ TAKIMI’NDA OYNAYAMIYOR

“Yusuf Demir’in 4 defa Avusturya Milli Takımı’nda destek için Türk Milli Takımı’nda oynayamıyor. şeklinde açıklama yapmıştır.

TOLUNAY KAFKAS: FEDERASYON BAŞKANIMIZ VE GALATASARAY ÇÖZER

Son olarak Tolu Kafkas, genellerin değil değil.”Yusuf Demir için açıklamaları yaptıklarımız. Kendi herkesina kötü gidişimiz için açıklamaları. Dursun Bey’in ve federasyon merkezimizin arasında olan bir dönecek. Bizim derdimiz hiç kimseyi gözden kaçırmak ya da savunmak takımımız. kazanmak için, eğer burada bir olabilirseniz, federasyon başkanımız, yönetim kurulumuz ve Galatasaray çözer.” kullanımları.

.

Leave a Comment