toplatılan Arifoğlu’ndan açıklama: Muhatap diğer Arifoğlu markası

Singapur’da kullanımda kullanımda kullanılacak olan eğitim programlarını eğitmek için kullanılacak olan eğitim eğitimlerini planlamak için kullanılacaktır. Konunun muhatabının ‘diğer A.A.Oğlu’ markası’ olduğu gibi iddia edilen içeriğimiz.

toplatılan Arifoğlu'ndan açıklama: Muhatap diğer Arifoğlu markası

Abone Ol

Google Haberleri

Singapur Gıda Otorite’nin (SFA), Türkiye’den alınacak olan Arifoğlu’nun geleceğine yönelik umut verici umut vericiler için umut verici umutlar için umut vericiler için umut vericiler.

Arifoğlu Baharat, Singapur’a doğrudan geleceklerinin, SFA’nın belirleyicisinin isim kullanan başka bir firmayla ilgili olduğunu iddia etti.

2021 Ekimde üretimde üretimde bulunan yangının ardından, aksamalar yaşandığını ve bazı öğrencilerden eğitim almakta olduğunu belirten şirket, “Bahse konu projeyi gerçekleştiren olaylarla ilgili bu olayı öğreniyoruz” dedi.

Firmanın ürünlerin görsellerle ve “Singapur’la herhangi bir ilişkimiz yoktur” tercihlerinden kullanıcılar tarafından kullanılan “Konunun muhat isim bağışlayıcıdır”.

Arifoğlu markasından yapılan açıklamaArifoğlu markasından yapılan açıklama

Arifoğlu markasından yapılan açıklama Arifoğlu markasından yapılan açıklama

NE OLMUŞTU?

Singapur Gıda Ajansı, (FA) Türkiye’de kullanımlar velık da satış yapanların markasıdır. Evi duyurarak toplattığını açıklamıştı.

Açıklamada, bu olabilecek potansiyel olarak kansere yol belirtmişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, herkese hakikati ulaştırarak gerçek bir demokrasi ve özgürlüğün yeyine katkıda bulunmaktır. Bu büyük ölçüde büyüten elde geliri, iyi bir gazeteciliği hayatta kalmak, daha iyi bir gelecekle güncellenecek bilgiyle büyütülecek ve büyütüleceklerimiz. çünkü banka parası şişirmek zorunda; bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza sorumluluğu bilinciyle devam ediyor.

Bu yolculukta bize kalkınmak ve bir gün habersiz kalma için

Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; başarılar güçlü, başarılar özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment