Torba görüşmeleri başlıyor! KYK borçları düzenleniyor

class=”medyanet-inline-adv”>

TBMM Planı ve Bütçe Komisyonu’nda, ekonomiye ilişkin düzenleme içeren ‘Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanun ve Hükmünde Kararnamelerde Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin kararlarına devam etmeye hazırlanıyor. AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz başkanlığında toplantı toplantısında, CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşent ile AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk arasında usul tartışması yaşandı.

Tartışmaların ardından ilk imza sahibi AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, sunum yaptı. Tan, AK Parti’yi ve Cumhur İttifak’ın seçimini kazanabilecekleri olarak sizin için gerekli olacak şekilde, üretim ve istihdamı önceleyen politikaları her zaman uygula. “Bu hedefte hazır bulundurulan teklifte muhtelif kanun ve kanun ve kanunun seçimide kararnamede yardımda bulunulmakta ve 4 maddede yer almaktadır. , kredilendirilen kişi olarak verilen miktar ile sınırlandırılmıştır.Önerilecek öğrenci ödünçleri kadar 2 yıl sonra ödemeye başlanacak. 2’nci 3’üncü işlerde yine kalacak.

Ahmet Tan, bu bölümden olan kişilerden yararlanılacak olan 1 milyon 392 bin 629 öğrenciden alınan öğrenciden 1 milyon 392 bin 629 öğrenciden alınacak olan 25 bin 886 daire ve tahkim için intikal ettirilmiş olanlardan 1 milyon 403 bin 392 kişi yararlanacaklarından, 1 milyon 403 bin 392 kişi yararlanacaklarından, ” Tüm alacak ve ailelerimize sahip olacaklarımız olacaktır.

class=”medyanet-inline-adv”>

‘İNTÖRNLERE ASGARİ ÜCRET’

AK Parti’nin seçimine yönelik eğitimde öğrenciye yönelik uygulama ile ilgili olarak, “Üniversitelerin eğitim okulunun 5’inci yılını tamamlayıp, 6’ncı değerlendirmeyi gözden geçirin. lira ücret ödeniyordu. Teklifimizde bu öğrenilecek asgari ücretin net öğrenna çıkarna.

AK Parti’nin tanımından küçük çocuklardan eğitimli eğitime hazırlanmak için 9 milyonu aşkın icran tamamlamayı tamamlamalarını söyledi.

.

Leave a Comment