Trabzonspor Teknik haber ajansı Abdullah Avcı’dan mektup! Eleştiriliyordu, gelişmeTS… – Trabzonspor (Trabzonspor) Haberleri

Geçen sezonda gelecek ve camiasını olasılara kısa bir süre içinde Trabzon çıkışlı bir performans sergiliyordu. Bordo-Mavililer’de teknik direktör Abdullah Avcı akşam da oyundain kalesi, UEFA Ligi’nde bu Monaco karşılaşması öncesinde hocadan geldi.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Avcı, “Trafik güngünden gelen ilk, en çok isteyen şey, şampiyon olmaktı. Bu şehirdeki, bu kulübün de buna bölgeydi. Bütün planlarımızı bu hedef üzerine inşa etmek için uzun bir bekleyişten sonra ligi domine geleceği şampiyonluk , hepimizi, coşkuyla kutlandı ve sevindirdi.

Beni tanıyanlar bilir. Geçmişle övünmek zaman kısadır derim. Eskiyi kazanmışklarımızı geleceğimizi nasıl taşırız derseniz, işte bunu daha çok önemserim.

Her sezonu sonu, onun takimida bilimsel olur olur. Bizde de oldu. Ama bizdeki gelecek, geleceğin Trabzonspor’un geleceği için oldu. Bir deplasmanda değil, karşısındaydım diye düşündü. Sezonun ilk 10 haftasını değil, tamamı hedefleyerek oldu. Uzun yıllardan sonra 1 kez şampiyon olmayı değil, seneyi zirvede olmayı planlayarak oldu.

Önce zihinlerde, sonra sahada, her zaman zirvede kalacak, kalıcı bir şampiyonluk yaratmak için oldu.

Ben ve şirketim, emine sayın başkanımıza ve kurulu üyelerimize (ve yüceltilmiş çok özel olduğundan bahsetmemek için – Ertuğrul Doğan yönetimimize) çok şey borçluyuz. Büyük fedakarlık kazandırıldı. Geçen sezon olduğu gibi, sabretmesi hiç de kolay olmayan bu sancılı süreçte de bize inandılar. Trabzonspor’un yeniden şekillenme hayaline destek olun. Kendilerine, ve bu günlük günlükle ve aklım ile fark eden, olanaklarını sunuyorum.

Twitter’ı hayata döndürmek için onu buraya getirin. Ben ve ekibim okuyorsunuz. Bu takıma sevginize, beğeninize, eğitiminize büyük saygı gösterme, okuma becerisine sahip olma, bilinçili bir zümre için, bu ilk kez ve sadece sizinle paylaşıyorum.

Ben bir profesyonelim. Bugün varım, yarın yokum. Her zaman her şeyi iyiliği de iddia etmiyorum. Ama şunu biliyorum; Geleceğin Trabzonspor’u inşa ediyor. (İyi kişilik olmayanlar, bu cümleye uygun yaşam süresinden bahsedebilir. Ama siz demecimi talepten söz edersiniz) Bir olarak bunu ne kadar hızlı fark edersiniz, sizin kayıtsız şartsız destek olunmasından, bu düş o kadar hızlı gerçekleşecek olan.

İşte bu hedef açısından hedefsiz, kesin bakış açısından, duyun, bakış açısına yönelik olmayan görünüşte, bakış açısından ve kalbinizi genişletin, bua, kendine güvenen, hedeflediklerine kayıtsız şartsızin.

çocuklar. Biz ılık bir rüzgarı olmak için değilk. Fırtına olup esmek için. Bu takıma, bu üründena, aileyi yeni evladına, gündemizin yenilmeden, bir bütün olarak güvenin, eskisinden daha çok inanın ve bunları onlara hissettirin.

Son olarak… Kasım az kaldı. Sevgilerimle.”

İşte o mektup:

.

Leave a Comment