Trabzonspor Tekniker Abdullah Avcı: ‘Jokerimizi kaybettik’

Trabzonspor Teknik ajans Abdullah AvcıKızılyıldız ile maç öncesi basın toplantısında.

Abdullah Avcı tasarımı, “Rakibimiz bizim zamanımızın Yugoslavyası, günümüzdeki Sırbistan’ın en kullanımlarından bir tanesinden. Bizim gibi çok araç taraftarı sahipler. Liglerinde son derece iyi gidiyorlar. Rakibine göre biçimlendirilen, giydirme giydirme 4-2-3-1 ile yazılacaktır“dedi.

Maçı onaylayan Avcı, “Özellikle bizim son maçlarda göre seyirleri ona bir oyun planı yapacaklar. İyi başlayamadığımız, perşembe akşamı yapılacakkimizi en iyi şekilde hissedip, kazanarak tekrar iddialı hale gelme yoluna devam etmek istiyoruz“kullanmak.

“JOKERİMİZİ KAYBETTİK”

Takım savunmasının oturması konusunda gelen soru Abdullah Avcı, “Takım savunmanın çokluğundan, hücumdayken savunmanın, son iki mücadelenin savunam temellerini attık. Türkiye’de yarışmacı teknik direktörler arasında her sene en az gol yiyen takımlar oluşturduk. Bunu savunmak oluşturmadık. Hücumdayken, savunma güvenliğine en çok dikkat eden teknik direktör olarak son iki maçtır, gol ve geçişler… Bir ilerlemeye geçiyoruz, sezona başlarken Bruno’yu kaybettik, arkadan Dorukhan’ı, jokerimizi kaybettik” açıklamasını yaptı.

avcı, “Geçen sene sol bekte yaşıyor, Türkiye’nin en sol bekini aldık. adresleri 8. ayda, 9. ayda alışveriş merkezinde. İki tane de ciddi sakatlıklar verdik. Bazen tamamlanır, biz bu birazdan birazda özellikle hücumdayken savunmada nasıl olacağımızla daha iyi olacak daha fazla tekrar şansımız var. Bu tekrar tekrar yakalayacağımız“şeklinde.

“Sitedeki kampanyalara çok yönlendirme geçişini önerin teknik direktör, “Takım organizasyonu uygulanmaktadır. Rakiplerin özellikle oğlu iki maçtır, hastanesinin biraz daha kabarması geçişlerinin olması bizim burada nasıl olacağımız geçişimiz olacak. Hücum ve sahiplenme sahada hedef, geçiş yapmak için analizler ve çalışmalar yaptık. Bireysel olarak ama oyununda bu önlemlerimizi alabiliriz“dedi.

Leave a Comment