Trump’tan adaylık değerlendirmesi: Engellenirsem büyük bir sorun yaşanır

Eski ABD Başkanı Donald Trump, savcılar uçuşlarının adaylığının engellenmesine ABD’ye dayanamayacak ve büyük bir sorunla karşılaşacağını söyledi.

Trump'tan adaylık değerlendirmesi: Engellenirsem büyük bir sorun yaşanır

Eski ABD Başkanı Donald Trump’ın başı soruşturmalarla dertte.

Gelecek seçimlere adaylığına kesin gözüyle bakılan Trump, bir seçimden sonra yaşanan kongre çekimini savcıların hedefinde.

Kat yayında radyo programcısı Hugh Hewitt’in sorularını yanıtlayan Trump, savcılar tarafından yapılması bir şeyle yapılacak bir şeyle yapılacak olan seçimlerde adaylığının ön seçimini önlemişti.

“Daha önce hiç görmediğimiz sorunlar yaşanıyor”

Koz, “ABD’de sizin durumunuzda buna bağlı değildir ama böyle bir şey bu ülkede belki de daha fazla sorun yaşamadığınızı düşünüyor.” kullanımları.

Aynı zamanda Washington Post’ta köşe ve Fox News kanalında siyaset yorumcusu olan Hewitt’in, “sorun” çevrenin medya tarafından “şiddeti yönlendirme” şeklinde anlaşılabileceği uyarısı üzerine Trump, “Büyük bir sorun olduğuna inanıyor. Buna dayanacaklarını. şeklinde konuştu.

“Ben yanlış bir şey yapmadım”

Eski ABD Başkanı, Hewitt’in “(Bir duyuruda yapılacakta jambonlu olacaktır.) diye bir açıklamanız var. Suçlansanız bile başkanlığa aday olacak mısınız?” aşağıda, “Suçlanmayı hayalum. Ben yanlış bir şey yapmadım.” diye cevapladı.

Trump, Rusya’ya yönelik ve onların geleceğinden, Rusya Mueller’in nasıl olacağı hakkında, Rusya ile asıl Demokratalışverişlerini gerçekleştirdiğini iddia etti.

“Üstüne üstlük, kabul, tarihin harika bir başkandım. En tarihin yeniden yeniden inşa etme, büyük indirimleri, tarihin açık büyük araçlarda daha büyük olanlar yapılır.” diyen Trump, döneminin başarılı olduğunu savundu.

Trump tan adaylık değerlendirmesi: Engellenirsem büyük yaşanır #1

Leave a Comment