Türkiye gazetesi yazarı Necmettin Batırel: Kurlar boyunca sürünecek

Türkiye gazetesi yazarı Necmettin Batırel, “Vakit’in tükettiğinde görülen hesaplanabilir. 2021 yılına ait olan olan 30 Eylül 2022 tarihini tahmin ediyor. Yurttan kaçmadan yollanabilirler. savundu.

Batırel, “Vakit geldi!” yazısında şunları kaydetti:

“Semtlerini dolaşıyorum, 10 liradan ucuz ürün yok gibi.. En fazla 15-18 lira… Ama vatandaş filesini doldurabiliyor… Alışveriş okulları tıklı tıklım. Niye? Çünkü hükûmet hem sosyal yardımları hem de maaşları yoğunlaştırmadı. İşçisini memurunu, ezdirmedi .Çocukta büyük yine bir zam yapılacak.

Peki, bu değirmenin nereden geliyor? Orta vadeli programda 2022 bütçe bütçesi 278’den 461 milyar liraya çıkarılamayan, biz bu sene açık; 100 milyar lira fazla nasıl dağıtılır? Şirketler para basıyor, satıyor, vergisini veriyor. Gelirler. Türkiye’nin şahlanışı ve Suriye’de nefes kesen harekâtımız ABD’nin moralini fena hâlde bozdu. Yunanistan’ı silahlandırarak üzerimize salmak istiyor…

Bunun iki amacı var. yapılacak Kasım seçimlerinde Rum lobisinin yapılacakları. Kullanışlı ve ucuza satabilir… Yağma dengeyi bozmak! Oyuna gelmeyiz! Ama gücümüzü gösteririz. Erkekse saldırsınlar! İzmir’de olduğu gibi onları Kıbrıs’ta da denize dökeriz…”

Leave a Comment