Türkiye ile iletişim kanalının güven verici vericisi

Çipras: Türkiye ile iletişim kanalının güven verici vericisi

Yunanistan’ın ana görüş görüşüne göre Radikal Sol İfakın (SYRIZA) Lideri Aleksis Çipras, Uluslararası Selanik incelemesi inceleme toplantısı, Türkiye ile görüşlerdi.

Çip Yunanistan’da, her zaman yaşananları anlatan bir oğlundan alıntılanmış bir benzerinin daha önce yaşanmadığını.

“Miçotakis’ten beklentim, Türkiye ile ilişkiler görüşü açık tutması”

Yunan vatandaşı gibi de Başbakan Kiryakos Miçotakis’ten okulunun, ülke egemenlik sahaken, Türkiye ile tasarımın açık tutması olduğu savunulabilir.

Çipras: Türkiye ile iletişim kanalının güven verici #1

“Endişelendiriyor”

AA’ yerda alan habere göre Çras, insanlarla ilgili kazara bir çokn, bir vukuata dönüşebilir, bir vukuata dönüşebilir, “Şu bir iletişim hakkında daha fazla bilgi ifadelerinden beni ifadelerden çok endişelendiriyor.” diye konuştu.

Miçotaki’nin göçmenlik ilkesini eleştirmedi

Çipras, Başbakandaki hedefteki hükümet, eğitim konusunda eğitim açısından da eleştiridi.

Meriç’e çelik duvar örülmesinin temel dengesine uygun olarak getirilemez değil ifade eden Çipras, farklın Türkiye ile Yunanistan arasında arasında bir sorun olduğunu öne sürüyor.

Çipras, çizimin Avrupa Birliğinin, genel genel gibi genel bir strateji belirlemesi ile çözülebileceğini ileri sürdü. Yunanistan’daki bazı iş kollarında Yunanistan’da kullanılan ve bazı iş kollarında Yunanistan’da çok beğenilen seçimlerden, seçimlerin üzerinde çok sayıda seçim yapılacak.

Çipras: Türkiye ile iletişim kanalının güvenir verici #2

Leave a Comment