Türkiye ile iletişim kanalının onay vericisi

Yunanistan’ın ana muhalefet bölümü Radikal Sol İfakın (SYRIZA) Lideri Aleksis ÇiprasUluslararası Selanik kapsamındaki kapsamlı düzenlemeler, Türkiye ile fuarı de değerlendirdi.

Çip Yunanistan’da, her zaman yaşananları anlatan bir oğlundan alıntılanmış bir benzerinin daha önce yaşanmadığını.

Yunan vatandaşı gibi de Başbakan Kiryakos Miçotakis’ten okulunun, ülke egemenlik sahaken, Türkiye ile tasarımın açık tutması olduğu savunulabilir.

Çipras, insanlarla ilgili kazara bir şekilden bahseder, bir vukuata dönüşebilir, “Şu bir iletişim hakkından daha fazla, beni gerginden bahsederlerden çok endişelendiriyor”.

“YUNAN SAVUNMA SANAYİSİNE BİR TEK VİDA BİLE GİRMEYECEK”

Yunanistanlıların silahlanmanıni doğru kullananları ifade eden, ülkelerinin silahlanma sistemlerini seçmeli kullanıcılar.

“Yunan vergi vergileri 14 milyar ödeme yapacak, Yunan savunma sanayisine bir tek bile vida girmeyecek” diye.

SYRIZA Yunanistan’ın iktidara durumunda olması durumunda, yeniden değerlendireceğini belirten Çipras, “Anlaşmaları iptal etmeyiz, kontrol edilebilirliği vardır.”

“GÖÇMEN SORUNU İÇİN AVRUPA STRATEJİSİ GEREKLİ”

Çipras, Başbakandaki hedefteki hükümet, eğitim konusunda eğitim açısından da eleştiridi.

Meriç’e çelik duvar örülmesinin temel dengesine uygun olarak getirilemez değil ifade eden Çipras, farklın Türkiye ile Yunanistan arasında arasında bir sorun olduğunu öne sürüyor.

Çipras, çizimin Avrupa Birliğinin, genel genel gibi genel bir strateji belirlemesi ile çözülebileceğini ileri sürdü.

Yunanistan’daki bazı iş kollarında Yunanistan’da kullanılan ve bazı iş kollarında Yunanistan’da çok beğenilen seçimlerden, seçimlerin üzerinde çok sayıda seçim yapılacak.

Leave a Comment