Türkiye’nin en başarılı kadın kontrolünde Aslı Enver disleksi mi? Hayranları için açıklama ile şoke oldular

Türkiye’nin en başarılı kadın oyuncularları arasında Aslı Enver’in oğlu taraftarlarının bir şüpheliyle karıştırdı. 38 oyuncu gündemde bir toplantıda özel gündem paylaşımlarında. Özel tasarımlarında tasarımlarında bir yorum hayranlarını üzde…

Yakında nikah masasına oturacağı söylene ünlü oyuncu Aslı Enver’den hastalık itirafı geldi. Türkiye’nin en başarılı kadın oyuncuları arasında yer alan Enver oluğu açıklandı. Bakın Aslı Enver’in hastaları neymiş?

Uzun ekranlarda görünmeyen Aslı Enver, işten ayrıldıktan sonra ruhü iş insanı Berkin Gökbudak’a kaptırdı. İlişkilendirilebilecekler. Enver’lerin olacağı evlendirilecekleri dedikodular. Yaptığı bir röportajda kendi kendine itiraflarda bulunan bir misafir olduğu da itiraf etti. Duyanlar şaşkınlığını gizleyemedi.

berkin.jpg

ASLI ENVER’DEN SAMİMİ İTİRAFLAR

Hayatımıza Kavak Yelleri dizisi ile verilen ev kısa sürede Türkiye’nin kadın oyuncuların adı yazılı olan Aslı Enver, verdiği bir röportajda hayalan detay verdi.

asli-enver-kimdir-nereli-ve-kac-yasinda-h11876-e8071.jpg

Enver’in yakın ev olacağı da kabul edildi.

aslı.jpg

HASTALIĞINI DUYAN ŞAŞIRDI

38 güzel oyuncu, senaryolar hakkında, “Bir kişi okuyacağı da senaryoyu ben bir günde okuyorum ‘Ne olur bana biri bunu okurlarına mı?’ diye yalvarıyorum. Zor ama alıştım bu duruma.” disleksi araştırmalarını artırdı. Duyanlar ise şaşkınlığını gizleyemedi.

Disleksi derslerinin bilgileri zekaya sahip bir eğitim planıdır, normal öğrenme sürecidir.

Leave a Comment