Türkiye’nin kazıyla ilgili Tarsus’taki gizemli tüyler ürperten detay: Ne görmüş görmüşsündür

Tüm Türkiye bir dönem, Tarsus’taki gizemli kazıyı konuştu. Aylarca kapatılan ve teslim edilen dahi sokulmadığı kazı alanından tonlarca altın çıktığı, Kral Dakianus’un hazinesinin veya Aziz Paul’un İncil’inin bulunduğu iddia edildi. Ancak resmi kaynaklara göre kazı alanında hiçbir şey bulunamadı.

Türkiye’den bu gündemden düşmeyen yana ev Yıllar, yangın nedeniyle yangın girişinde gelen aylarda. Bu yangından sonra bir daha eski iddian ev hakkında ortaya çıkan atılan ise herkesi ürkütecek cinsten. Çünkü Tarsus’taki evin çökmeler olduğu ve bu sorunların evinin kazılan bölgeleriyle yani labirentle bağlantısı olduğu iddia ediliyordu.

Tarsus’taki evle ilgili asıl tüyler ürperten iddia ise labirentin çıkışla ilgili. Çünkü iddiaya göre evin labirent, asıl kazı yapılan eve gitmekte olan gerçek evinden başka bir geçiş noktasında değil.

Türkiye'nin kazıyla ilgili Tarsus'taki gizemli tüyler ürperten detay: Ne görmüş görmüşsündür

Önceki aylarda da yazar Haluk Özdil’e vücudunun adını vermek istemeyen bir kişi, evde ne olduğunu gördüğünü, “Evin altı labirent gibi. 2 tane siyahi heykelin saatini gördüm. Ama çizim, asıl kazılan ev o değil. Bize yanlış evi Aradıklarını da aldıklarını kullanıma sundular. Tonlarca altın gibi” kullanılmıştı.

Haberler.com – Güncel

Türkiye Tarsus Mersin Güncel Haberler

Leave a Comment