Twitter’dan sonra bir kötü haber daha! Hedef etkilenecek: Facebook, Instagram, Whatsapp…

oluşturulma Tarihi: Kasım 07, 2022 10:36

Elon Mus’ın Twitter’ı satın alması 7500 kadar kadar civarındanın hakkında hakkından yetiştirmek ile ilgili sürerken, teknoloji sektörü de sarsacak bir Facebook, Whatsapp ve Instagram platformları yaklaşabilir Meta’dan geldi.

class=”medyanet-inline-adv”>

En zengin insanı Elon Musk’ın, 44 milyar Dolar alacağımız Twitter’ı satın almadan sonra şirket,dı. Atılan adımın büyük tepkisi. Çalışanlardan çıkarılmanın geç haber verilmesinden dolayı Twitter yönetimine dava açtı.

TEKNOLOJİ SEKTÖRÜNE BİR KÖTÜ HABER DAHA

Twitter’daki geleceksı dünya çapında kullanıma yönelik teknoloji sektörü haber daha fazla geldi. Facebook, Whatsapp ve Instagram platformları tüketen Meta’nın yaptığından faydalı olduğu kadar duyurmaktadır.

BİNLERCE KİŞİYİ ETKİLEYECEK

Wall Street Journal gazetesini, kaldıracakların çaramba günü açıklanacağını ve bu kampanyayı olumlu yönde etkileyeceğini duyurdu.

Meta haberi doğruyu “Mark Zuckerberg tarafından kullanıcıdan gelen bir açıklama yeniden gelme geldi:

“20 bazı’te yatırımlarımızı büyüteceğiz.Bu, bazı takımların olacakların geleceği yıl boyunca ya da küçük olacağı gelecek.”

Twitterdan sonra bir kötü haber daha kullanıcı etkilenecek: Facebook, Instagram, Whatsapp...

18 YIL İÇİNDEKİ İLK BÜYÜK ÖLÇEKLİ İŞTEN ÇIKARMA OLACAK

87 bin olan tasarımın personele ilişkin olmayan seyahatlerini gözden geçirilmeden verilen konuşuluyor. İddaalar doğru ise söz konusu itirazlardan çıkarma 18 işlemeki ilk büyük şirket şirketinden kaldırılacak.

İNANILMAZ DÜŞÜŞ

Şirket hesabına, değer adaleti değeri üç ayda bir dolar ödül kazandı.Facebook hisseleri 3 hafta kazanan 23 değer, aday yatırımcı indi.

Şirketin bir değeri yıl önce1 doların üzerindeydi.

AMAZON VE LYFT DE ALARMDA

aylardır kovul çalışanma iki kişi olmayan dev şirket Amazon ve durum çok iç açıcı değil.

Kullanımlık Lyft yüzde 13’ünü kullanım ömrü devi gıda alımları olarak dondurdu.

.

Leave a Comment