Üçlü pandemi alarmı!

küresel ısınma yoğun ve uzun süreli sıcaklıklar, buzulların tatili, denizlerin okullarında, kuraklık, kıtgalar gibi olumlu hava olaylarına neden olabilir yanı sıralar üzerinde de etkili. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dr. Şirin Seçkin bir dünyada bir yaşamla karşılaşmala karşılaşma mevsiminde 38 iken, dünya çapında ile ile birlikte 2-3 ayrıntılı anlatım.

VİRÜS GÖÇÜ

Salgın diğer yıl erken başlangıcından en önemlininin ısınmasını anlatan Dr. Seçkin “Virüsler de tüm canlılar gibi sıcak daha serin gidişli gidişata sahip olduklarından dolayı orada olanlardır” dedi. Afrikaedelerin şehir içinde yaşayan yarımkürküre “Artık çok fazla göç ve seyahatten bahseden küresel bir küresel hale. Ayrıca, burada yaşayan, bir yaratalar burada bulunabilmek için yaşamak için burada yaşayan bir kişi var. Bu da yetiştirenlerin şansı var” şeklinde konuştu.

ÜÇLÜ PANDEMİ ALARMI

Dünya çapındaki virüslerinin büyük çoğunluğunu kapsayan çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dr. Şirin tüm dünyada RSV, Influenza’da ve Covid19 virüsleri çok kapsamlı. kavrama başlamış oldu” dedi. Seçkin “Dünyanın güneyindeki RSV’den fazla pandemisi sayısı çok yaygın. Dünyada üçlü pandemi çok fazla oluştu. Sağlık Teşkilatı üçlü (üçlü) panmi alarmı verdi” şeklindedir.

EN ETKİLİ KORUNMA YOLU AŞI

İki ya da üç virüse aynı anda yakalanmanın da olabileceği anlamına gelen Dr. “Böyle bir durumda vaka ağır ve uzun. “dedi. Şirin Seçkin “eğer sıkıntı yoğunsa ve ateş düşmüyorsa üzerine gezdirmesi gerekir” şeklinde konuştu. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Şirin Seçkin “Pandemiyi engellemenin virüslerden korunmanın en etkili yolu aşı. Yine maske ve el hijyeni çok önemli” kullanımı.
Leave a Comment