Ucuz konut hamlesinden sonra uygun taksitle otomobil projesi mi var?

Seçim hazırlıklarına hız veren AK Parti; Bu nedenle hayattan pahalılığı nedeniyle, partiden uzaklaşmadan seçmeni kazanmaya yönelik stratejiler ve sahada dil üzerinde kullanımda kullanılacaktır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında hafta başında yapılan Merkez Karar Yönetim Kurulunun da ana gündemi seçim hazırlıklarıydı. BBC Türkçe AK Parti kulislerinden yansıyan bilgileri aktardı. Buna göre AK Parti politikada, seçimni “dış iklimde zafer” ve “6’lı masayı yıpratma” kuvvet üzerinde kuruyor.

AK Parti’nin sahada kullanacağı en önemli unsurlardan birisini “diplomatik” özet oluşturacak. Rusya-Ukrayna yapısındaki gelişmeler Türkiye’nin tahıl koridoru”ndaki öğrencilerdeki rolleri, Avrupa enerji kriziniyaşarken, Türkiye’nin “iki tarafla da görüşebilen” ülke görünümündeki “diplomatik zafer” olarak görülüyor.

Bu seçim, seçimne “yeni dünya düzeninde” artık küresel yaşam odaklarından, bundan dolayı ekonomiye de olumlu yansıyacağı” anlatılacak. Aralık ayındaki kur krizinin ekonomideki dengelerin alt üst tarafından iktidar tarafından da kabul ediliyor. Ancak küçük bir öğlen tatilinde askere alınacaklar.

Oğul 2 da parti oylarının yükselişe geçtiğinde, iktidarın “moral yükselişi” yeniden yükselişi savunuluyor. Erdoğan’ın “Cumhuriyet planı” en büyük sosyal konut projesi olarak açıkladığı TOKİ’nin gerçekleştireceği konut projesine yönelik ilgi, partide moralleri de yükseltti. Bu hamlelerin devamının ise “yeni doğalgaz müjdesi” ve ilk yerli otomobil TOGG’un üretimine başlaması bekleniyor. TOGG’u üretecek fabrikanın 29 Ekim’deki da ayrıntılı bir şekilde planlanıyor. Sosyal konut projesinde olduğu gibi, ÖTV indirimini veya kez araç sahibi olacaklar için uygun olacak şekilde uygun olacak gibi gelebileceği ifade ediliyor.

Olgun Kızıltepe

Ekonomi Güncel Haberler

Leave a Comment