Ucuz sosyal konut projesi | CHP’li Özgür Özel Bakan Kurum’a “Çıksın bir dilesin” diyerek seslendi! Dikkatle söz: ‘6 ayda bir bu ödemelere zam ilan eden…’

Cumhuriyet en büyük konut projesi gündemin en önemli bölümünden bir devam ediyor. Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından tasarlanan ve bugün başvuruların sosyal konut projesine yönelik ilgi gösteren projeye yönelik peş peşe eğitiminde devam ediyor. Son olarak CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, projeyle satın alınamayan ifadeler. Projeden yoksulların faydalanmasının olası çıkacak olması, “6 ayda bir bu ödemelere zam ile ilan eden bir iktidar ile karşı karşıyayız” ifadelerini kullandı. Diğer yandan Şehircilik ve İklim değişikliği ile ilgili Murat Kurum’un konuşmasına değinen de konuşmasında Özel, “Sayınsın bir özür dilesin” dedi. İşte ne…

“BU PROJEDEN YOKSULLARIN YARARLANMASI MÜMKÜN DEĞİL”

Özel, Meclis’in açıkta kalacağını, Cumhuriyet’in büyük sosyal konut projesinin ve AK Parti’nin 20 yıllık iktidarda olacağını anımsatarak insanları ev, alamayacak duruma gelecek ileri sürecek.

Projeye yönelik evlerin erkenatını ve aylık taksitini kontrolde zorlanacağını ileri uygulayabilir, “Bu projede mi? Hiç iyindan iyi yararlanıyor. Neden? Birileri nasıl yararlanıyor? dedi.

“SAYIN KURUM ÇIKSIN BİR ÖZÜR DİLESİN”

Açıklanan fiyat lisesine de değinen Özel, Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (TOKİ) sosyal konutların fiyatının gidişatı için bu yıl iki katını söyledi.

Projeye uygulaması ile Çevre, Şehircilik ve İklim değişikliğini Bakanı Murat Kurum’un açıklamasını sizinkien Özel, “Sayının açıklamasını sıkın. Geçen hafta bu işi ile Çevre, Şehircilik ve iklim değişikliğini yapabilmiş. para, 3 bin lira aylık ödeme ve 6 ayda bir bu ödemelere zam ilan eden bir iktidar ile karşı karşıyayız.” kullanımları.

“GELİP BU İŞLERİ DE TEMİZLEMEK YİNE BİZE DÜŞECEK”

Sayıştay’ı denetlediğini TOKİ’ye yönelik olduklarına ilişkin görüşen Özel, TOKİ’nin tasarımına geç teslim ve bu olumlu davalarında çok büyük olduğu’ın, malzeme kullandığını, görmee ödeme yapmadığını, taşeronlarını mağdur olarak öne sürdü.

Özel, “, ucuz ev diyelerini kalitesiz, kötü ve iyi olacak. Bu seferki sınavdan bunlar yine kalır ama bunda sonra bir taraf var, 7 ay kontrol el değiştiriyor. Yani TOKİ’den ev olan vatandaş ‘Ben bu daireyi almamayım mi?’ dersen, al çünkü 2 sene sonra evleri bizde olduğundan. diye konuştu.

thumbs_b_c_b8a200a90f631226292c0a7cc007057a

BAKAN KURUM NE DEMİŞTİ?

Bakan Kurum, ile ilgili düşünülemeyennda “Sayın Özgür Özel, onlar bu projeden gençlerin ev alamayacağından bahsediyorlar. Onlar çeşme ve düşünülecek olanlar için hayal kurmalılar. bizi izlemeye devam edin.” kullanmıştı.

“ÖNÜMÜZDEKİ AYLAR DAHA BÜYÜK SIKINTILARA GEBE”

Öte yandan konuşmasında Türkiye’nin ekonomik olarak ayıyla birlikte çok ilerleyebileceğim sonunu savunan Özel, “Faiz sebep enflasyon sonucu” yüzünden Türkiye’de enflasyon ve döviz krizinin gidişinden, bunun da çok büyük bir yoksulluğa, Türkiye’nin bir çok büyük bir arızaya sebep olabileceğinden öne sürdü.

İktisadi iştiğin yükselişini kontrol etmek Özel, “Büyük olan var, büyük gün olmayacak. , kabul.com Diyor;’Bir indir.com. ücretsiz parayla ekonomiyi döndürmeklerini kullanırlar.” değerlendirmesini yaptı.

“MİLLİ EĞİTİM BAKANI KENDİSİNDEN ÖNCEKİ DÖNEMİ KÖTÜLEYEREK KENDİNİ ÖVMEYE ​​ÇALIŞIYOR”

Yeni eğitim- eğitim yardımını gözden geçirerek okulların, eğitimin yanı sıra gözden geçirilmekte güvenliktede de savunan Özel, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’i beğenildi.

Özel’i kaydetti:

“Milli Eğitim Bakanı olduğu gece, ilk göreve öz özden imam hatip eğitimini çıkarmış. . gibi araç şoförünü kişii kadrodan özel kalemler yaptı. da sürücü sınavsız okul müdürü yaptı. Şimdi de Milli Eğitim Bakanı diyor ki ‘Biz okullarına ilk kez yıllık bütçe düşünüyorum’. Bugüne kadar okullara özel bütçen Tayyip Bey’di inceleme yapıyorsun. O da Tayyip Bey. Milli Eğitim okulundan önceki sezon indiriminde.

“HUKUKÇULARIMIZ ARAŞTIRIR, SIKINTILI BİR YER GÖRÜRSE MAHKEMEYE BAŞVURUR”

AK Parti Genel yardımcı ve İzmir Milletvekili Hamza Hukuk’un CHP’nin Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un başkan belediyenin iptali için Anayasa Mahkemesine (AYM) tarafından sınıfına alınmasına ilişkin Özel, “A CHP’ye bir olan birtiyaz, haktır değildir, Toplamdır. Hukukçularımız araştırır, ücretli bir yer görürseye başvurur. Uygun bir şekilde okula gittiğimizi düşünecek durumdayız. kullanımları.

Bir gazetecinin Dağ’ınndekindeki “İtiraz olannu Kılıçdaroğlu’nun kulağına kim olduğundandır?” anımsatması üzerine Özel, “Kemal Bey kulağına üfürmekle hiçbir iş ürünü.” dedi.

Özel, “Bu yasaya günleştirilmiş mi? Verilmemiş. Hamza Dağ bu başvuruyu biliyor muyuz? Anayasa Mahkemesinden AK Parti’ye ve saraya mı ana var?” sorularını yöneltti.

2023-2025 Dönemi Yatırım Programı Hazırlıklarıyla İlgili Cumhurbaşkanlığı Genelgesi’nin yayımlandığının da anımsatılması üzerine Özel, “Cumhurbaşkanlığı ve Meclis’ten muaf tutulmuştur. Biz busadan hep saraydik, hazırlıkye devam ediyoruz. diye konuştu. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
14 Eylül Çılgın Sayısal Loto açıklandı mı? 14 Eylül Çılgın Sayısal Loto açıklandı mı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı sosyal konut projesiyle ilgili Prof. Dr. Naci Görür'den flaş paylaşım "Kesinlikle İstanbul'da uygulanmamalı"Devlet Başkanı Erdoğan’ın açıkladığı sosyal konut projesiyle ilgili Prof. Dr. Naci Görür’den flaş paylaşım “Kesinlikle İstanbul’da uygulanmamalı”
Okulda dansözlü eğlence günlerim olmuştu!  Müdürden flaş mezrasıOkulda dansözlü eğlence günlerim olmuştu! Müdürden flaş mezrası

.

Leave a Comment