Uğur Dündar çileden çıktı, mikrofonunun mikrofonunu kapattırdı

Fenerbahçe’de personeli olarak Yüksek Divan Kurulu Toplantı Faruk Ilgaz Tesisleri’nde planlanıyor. Kürsüde uzun bir konuşma yapan Murat Aksoy‘a Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar‘ın protestosu. Aksoy’a tepki veren Dündar, konuşmanın bitirilmesini planlayabilir.

Fenerbahçe’de tesis olarak geniş Divan Kurulu Toplantısı Kalamış Ilgaz Tesisleri’nde planlanan. Toplantıya Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali KoçFenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim kurulu üyeleri ve Yüksek Divan Kurulu Üyeleri katıldı.

Gerçekleştirilen toplantıyı organize eden Uğur Dündar, Mehmet Vodina’nın konuşmasının ardından yönetim ve yönetim kurulumunda, Kongrebahçe Üyesi Murat Aksoy ile davet edilecek bir konuşma yapacak.

Yönetim kurulu ve denetim sistemleri için uygun olanlar için, kürdar dünkü şekilde konuşmalar sırasında, kısaca “Murat Bey, maç analizi gibi oluyor.” şeklinde uyardı.

Bu uyarıya “Kısaltayım zaten ben gelecekten önce 3 sayfamı eksilttim, ben tribünden gelen bir isimim acımız var zorumuz var” şeklinde yanıt de konuşmasını aynı şekilde sürdürür. Bunun üzerine Dündar, “Tamam bitti konuşmanız lütfen Murat Bey, bitirin lütfen” dese de konuşmasına devam eden Aksoy’un bu hamlesi sonrası Uğur Dündar’ı sinirlendi.

Salondaki olacak “Yeter” “Murat Bey çok rica ediyorum, bitirin lütfen çok rica ediyorum bitirin ama yine salondaki tepki gösteriyor” dese de durmayan Murat Aksoy “Beni dinlemeye karşı koymaya burada” “Murat Bey çok rica ediyorum” . Dündar “Murat Bey’i komuta edeceğim’ bundan memnun kalmadım. Lütfen beni memnun etmeyelim” dedi ve Aksoy kürsüyü terk etti.

Leave a Comment