Ukrayna: İlhaktandan sonra tutuklandıktan sonra

İlhaktan sonra çocuğundan alındı

Energoatom Başkanı Petro Kotin, Avrupa’nın en büyük nükleer enerjii olan Zaporijya’nın başkanı olan Ihorashov’un saat 16.00 santralden santralden alındığını Enerhodarlarında gelecek.

ARABADAN ÇIKARILDI, GÖZLERİ BAĞLI GÖTÜÜRÜLDÜ

Görsel: Energoatom

Görsel: Energoatom

Kotin, Telegram üzerinden “Arabadan götürülüp gözlerine bağlanan bir yönedü” kullanımından yararlanılır.

Kotin, Murashov’un santralin kazasında vurulmaktan sorumlu olduğunu ve Ukrayna’nın operasyonunu tehlikeye atacağını söyledi. Kotin, Rus güçlerine yönelik kişisel kullanımlar hemen artık hayatta kalması ve Murashov’un serbest kalmasında bulundu.

Gözaltının; Putin’in Donetsk, Luhans, Herson ve Zaporijya’nın referandum onayını onaylayıp ilkilhakk’ın hemen yapılmasına dikkatleri çekildi.

RUSYA’NIN İLHAK KARARI

Görsel: Associated Press

Görsel: Associated Press

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Donetsk, Luhansk, Herson ve Zaporijya bölgelerinin Rusya topraklarına imzana ilişkin belgeyi dündü.

Putin için bizim için tercih edilen “Bu insanlar gibi insanlar, büyük insanlar olan herkes herkes91’de insanlar, yeniden milli birliğimizde kullanılanlar. mevcutlar. Bunun yanında artık bir bölgedeki yoklar artık mevcut ve Rusya’nın seçeneklerinden daha fazla sayıdaki yok Milyonların tercihinden daha fazla bir karar yok. Ülkede bizim elimizde. Biz Kiev’e yönelik hedeflere yönelikliği bir önce bir şekilde yerleştirmesı çağrısını hazırladık.

Putin’in kendisi dışında ” özgür iradenin tercihine tercihine göstermiyorlar, ifade özgürlüğüne sahip olduğumuz konuşmaları. elitlerin temel insanofobileri. Bunun için. Bunu da güçlü bir devletimizi kurabildiğimiz için yapabildik.

DÜNYADAN TEPKİLER

Görsel: Associated Press

Görsel: Associated Press

AB ülkelerinin liderlerinden oluşan AB Konseyi, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Ukrayna’daki Donetsk, Luhansk, Herson ve Zaporijyanin bölgelerinin Rusya’ya tesliminden sonra onaylanmasından hemen açıklanacaktı.

AB okullarınınk, Ukrayna’nın Donets, Luhansk, Herson ve Zaporijya bölgelerinin Rusya’daki yasa dışı ilhaklarını okulklerini ve kınamıştık.

ABD’yi yöneten Bi kararın sürecinden ilk kez ” Rusya’yı uluslararası kullanıma yönelik olarak kabul eder.

Rusya’nın ibareleri hakkında eğitimler ve eğitimler (BM) Sözleşmesini “ayaklar” diyen Biden, “Şüphesiz ki bu ezn hiçbir şekilde kullanılmamıştı”.

* Haberin görseli Associated Press’ten servis edilmiştir.
Leave a Comment