Ukrayna’nın ihtiyacı olan bölgenin önemli noktası oldu… Avrupa’nın askeri askeri gücü

class=”medyanet-inline-adv”>

Almanya Savunma Bakanı Christine Lambrecht, Almanya’nın Avrupa’nın liderinin askeri gücünün hedefini açıkladı.

Lambrecht Alman Dış İlişkiler Konseyi’nde, konuşmada, hazırlıkları devam eden Almanya’nın güvenlik Stratejilerinin ilk günlerinden, çekici dikkat çekti.

Almanya’nın güçlü bir demokrasi, bugün Almanya’nın güçlü bir demokrasi olacak.

Rusya’ Ukraynanın’ya saldırısını bir dönüm noktası (Zeitt) olarak nitelendiren bir dönüm noktasında, güvenlik konularını yeniden değerlendirebilecek durumdaydı, Almanya’nın seçim ve sistemlerini savunabilecek durumdaydınız, bu seçim aynı zamanda kültürde, orduya ve askeri eğitimde bir aynı zamanda kültürde, orduya ve askeri eğitimde bir projede kullanılacak ayırt edicini vurguladı.

class=”medyanet-inline-adv”>

ALMAN ORDUSUNA ‘MERKEZİ OTORİTE’ ROLÜ

Lambrecht’in Almanya’nın güvenlik politikasına ilişkin yeni yol yolculuğunda görüşmeden şu şekilde:

Sosyal Demokrat Partili Lambrecht, gelecek nesillerin özgür bir aktif, barış ve güvenlik içinde yaşayabilmeleri için Almanya acil bir rotane yapılacak, Alman askerlerinin da bu süreçte daha güçlü ve daha hale gelmek olacaklarını söylüyor.

Ukrayna'nın ihtiyacı olan bölgenin önemli noktası oldu... Avrupa'nın askeri askeri gücü

Lambrecht, “Her şeyden bizim bizim, Almanya’nın gerektiği şekildedir… Şunu söylememe izin verme: Bu size sağlamazsak güvenli bir şekilde yaşamamız mümkün olmayacak” kullanımı.

Alman Silahları’nın geleceğinin ve ağırlığının artacağını kaydeden Lambrecht, Bundeswehr’in gideceğinden dolayı, “merkezi bir güvenlik otoritesi” olarak kabul edilmek isteyen resim çizdi.

NAZİ GEÇMİŞİNİN YOL AÇTIĞI ŞÜPHELERİ AŞMA ÇABASI

Alman Savunma konuşmasında, yarından bahsedeceğinden, orduya ve askeriyle hala bakacağını söylerken, bundan bahsedecek.

class=”medyanet-inline-adv”>

“Biz Almanların, Nasyonel sosyalizmlerinin Avrupa’daki arızaların sonuçları, askeri olana olasıyla bakmayı bir erdem olarak sahip olmayabiliriz” diyenrecht, genel olarak yaklaşık 80 yıl içinde, aradan geçen’nın ve Bundeswehr ‘in büyük bir dönüşüme işaret ediyor işaretler.

Lambrecht, “Bundeswehr bugün, o dönem ile hiç bir orta olmayan bir ordu. Almanya, barışçıl eğitim olan, güçlü bir şekilde demokrasiye Bağlı bir ülke. Silahlı bir şekilde bir parça. Özgürlükçü Anayasa düzeni düzene yeminliler. Şu anda çok önemli ve her şeyi gözden geçirmesi gerekiyor: Bizim durumumuzda, koşulsuz bir şey değil, her şeyden önce geçerlidir” şeklindedir.

class=”medyanet-inline-adv”>

Savunma Bakanı, Almanya’nın 73 ekonomi demokrasisi ve 67 nasıl bir dünya demokrasisi ile artık başka bir ülke olarak sizin ve sizinini de yeniden tesis söylerken, sınırlı bir orduya, caydırıcılığa sahip olmada hiç olmadığı kadar büyük özünü anlattı.

SİYASİ KÜLTÜRDE DEĞİŞİM HEDEFİ

Rusya’nın Ukrayna’daki konuşmasında, jeopolitik güvenlik büyük bir dönüm noktası (Zeitenwende) yaşananlara vurgu yapan Lambrecht, yaşananlardan bahsetmeden bahseder.

Alman Bakan, “Bizim, hem yararlanabilmemiz için güçlü olmak, savaşmaya hazır endüstriye yönelik var. Bu, 2022 yılında artık sadece teorik bir fikir oyunu değil, bir realite” şeklinde konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Lambrecht, yeni tehditlere Alman askerlerinin alınacağını için çok yeni silahların karşı çıkacağını işaret eder.

“Gerçek Zeitenwende kafalarda dünyada ve herkesin en büyük bedende kafalarda bulunanlar olmuştu” diyen Lambrecht, kültürde kullanıcıyı sağlamanın sancılı bir şekilde hedeflenen çizilen çizdi.

ALMANYA İÇİN ‘LİDER ASKERİ GÜÇ’ OLMA HEDEFİ

Bakan Lambrecht, Almanya’nın konuşmasında Avrupa’nın liderinin askeri gücü olmaması hedefini de açıkladı.

Bundesweswech’in tanımı Almanya’nın onaylanmadığını garantiye almayın, aynı zamanda rol üstlenmeden alınabilir. katkı sağlamanız gerekiyor” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ukrayna'nın ihtiyacı olan bölgenin önemli noktası oldu... Avrupa'nın askeri askeri gücü

“Almanya’nın büyüklüğünü, konumunda, ekonomik gücü, orada, bize bir bakış açısından burada değil. kız çizdi.

Savunma Bakanı, “Almanya’nın bu oyunu oynamaktan korkması için bir neden de yok, Almanya bunu başarabilir” kullanımlar.

NATO ANA OMURGAYI OLUŞTURMAYA DEVAM EDECEK

Almanya’nın ilk kez ülke çapındaki güvenliğinde NATO ana bakışını devam edecek.

Bakan Lambrecht, NATO’nun Almanya’nın tamamlanmak zorunda olmadığını iddia ediyor.

ABD’NİN YÜKÜ HAFİFLETİLECEK

Alman bakan, AB’nin savunma yetkinliğinin olacağını söyledi.

Son dönemde ABD’nin dikkat İpucu-Pasifik’i döndürmeyeceğinizi de işaret eden Lambrecht, şu değerlendirmeyi yaptı:

“ABD Avrupa’nın kullanım durumu garanti kapsamına alınamayacak. Ne anlama geldiği çok açık. Biz Avrupalılar, en başta da bizler, başka güçler bize saldırmayı planlamalarına, askeri güç gösterebilmek için, daha fazla adım atmamız gerekenlere.”

ABD’DEKİ GELİŞMELER ENDİŞE NEDENİ

Lambrecht, ulusal güvenlik planlamasında, ABD’yi Almanya’nın en önemli süreci olarak nitelendirirken, ABD’de yaşanan çalkantıları anımsattı.

ABD iç siyasetinde yaşanan uçuşklerinin çizimlerini anlattıklarını söyledi:

ABD’de yaşanan siyasi ve kutuplaşmayı izliyoruz. ABD iç siyaseti, bizim güvenliğimiz için çok büyük bakıma uygundur. Donald Trump’ın başkanlığı, ABD’nin güvenlik garantilerine ait olan bir kez daha gözleri önünde serdi, bu sistemle ilgili soru işaretlerini de taşıdı…’nın koruyucuları ABD’nin yerinin doldurulamayan Avrupa’yı sorgulayamıyoruz. Ama biz, teknolojik araçlar olarak gücümüzü aynı gün veyetkinliklerimizi geliştirin.

NÜKLEER ÇAYDIRICILIK GÜÇLENDİRİLECEK

Almanya’nın yeni cesaretinin bir insan ayağını da kazasında caydırıcılık eseri.

Alman Savunma Bakanı Lambrecht, yakın bir uçuş ABD’nin patlamasının caydırıcılığına bir alternatif seçimi söylerken, “Biz Avrupalılar için bu caydırlık muhafaza edilmelidir” dedi.

Ukrayna'nın ihtiyacı olan bölgenin önemli noktası oldu... Avrupa'nın askeri askeri gücü

Bakan, NATO’da düşünülen bu ABD ile ilgili projelerde yer almak için, gerekli ihtiyaç olarak gerekli materyaller olarak hazırlanmaktadır.

SAVUNMA HARCAMALARI ARTACAK

Almanya yeni güvenlik stratejisiyle savunma rekoru harcamak için sanayi yüksek enflasyon, enerjideki büyük patlamalar, büyük tepkilere ve gösterilere yol.

Savunma Bakanı Lamb, karşı karşıya kalma durumundan tarafından onaylanır, önceliklendirmenin ne şekilde yapılır konusunda Alman hükümeti gerekli değerlendirmelerin yapılmakta olduğunu söyledi.

“Şunu net bir şekilde istiyorum. Askeri güvenlik, küçük oyuncaklarla oynanabilecek bir oyun değildir” diyen diyen askerin temelreden atılacak yerden, bundan vazgeçilemez, gerekli yatırımların yapılmasının planlandığını savundu.

.

Leave a Comment