Ülke bu konuşuyorsunuz! Karısının anne olacağı söylenecek Hintli adam trans bir kadınla evlenmek

Hindistan’ın Oshisha’sı Kalahandi bir kullanıcı Narla’daki bir hoş hoşgeldiniz bir sezonne sahne oldu. 2 bir yanında araçta bulunan 32 ismi açıklanmaya bir adam kullanıcı yılagadanki Ambadola dilenken trans ile bir kadınla tanıştı. Kadına ilk görüşte kendine geldiğinden adam kısa sürede cep telefonu numarası aldı ve iletişim ile başladı. İkilinin ilişkisinin içinde bulunduğu durumdaki görünümünden şüphelendi ve kocasıyla yüzleşmek. Adem yüzleşirken trans kadınlayken kabul etti ve kendisiyle ilişkiye girdiğini söyledi. Karısı, trans yetiştirmeyi kabul etmeyi ve ikilinin evliliğini onaylamasını belirtti.

KÜÇÜK BİR TÖREN YAPILDI

Karısının onayını çocuktan sonra, adam trans kadın cinsel evliliğindeki bir kişita olmak üzere trans insan haklarına dahil olmak üzere pek çok sayıda insanda küçük bir modelle kutla.

Orissa Yüksek Mahkemesi’nin neden avukatı Srinivas Mohanty, India Today’e, Hindu bir ailede bir kadın veya bir trans ile ikinci evliliğe Hindistana göre izin verilmediğini söyledi. Mohanty, “İkinci bir evlilik şansınalarına, cezadir ve görei işlemi gerçekleştirme” dedi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Prenses Diana'yla kıyaslandı!  “Gölgede bıraktı”Prenses Diana’yla kıyaslandı! “Gölgede bıraktı”
Kraliçe'nin ölümüyle onun şeyi değişti!  Diana'nın unvanı artık ona geçtiKraliçe’nin ölümüyle onun şeyi değişti! Diana’nın unvanı artık ona geçti
Tüm dünyanın gözü İngiltere'deydi!  Resmen kral ilan edildiTüm dünyanın gözü İngiltere’deydi! Resmen kral ilan edildi

.

Leave a Comment