Uyurken modemi açık bırakmıyorsanız… İşte yok artık dedirten sebep

Uyurken internet modeminizi açık bırakmayacaksanız hemen vazgeçin. Uyurken açık bırakılan modemden yayılan elektro manyetik dalgalar’a sağlık sorununa davetiye çıkarıyoruz. Özellikle uykuda çalışan modemler çocuk kıyafeti bozuyor.

Uyurken internet modeminizi açık bırakmayacaksanız hemen vazgeçin. Uyurken açık bırakılan modemden yayılan elektro manyetik dalgalar birçok sağlık sorununa davetiye çıkarmaya davet ediyoruz. Özellikle uykuda çalışan modemler çocuk kıyafeti bozuyor. NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Nöroloji Uzmanı Doç. Dr. Barış Metin, teknolojiyle birlikte hayata geçireceğimiz stile yönelik internet kullanımı ve elektro manyetik dalgaların geleceğine yönelik pek çok çalışma, araştırmaların sürdüğüne dair halen devam ediyor.

Gece yatarken dahil
Elektro manyetik dalgaların tarafından emildiğinden, bu belgeyi oluşturanlardan gelenlere nedene Doç. Dr. Barış Metin, “Bugüne kadar şık internet sisteminin ve cep telefonularının yüzü sar değeri verilen bir sistemle ölçüldü. Cep telefonlarının üzerinde bir sar değeri var. Avrupa Birliği ve Amerikan’ın bu uyumu koruduğu çeşitli kotalar var. Sar hep değeri emdiği ısıya göre hesaplanmış yani dokuyu ısıtıp ısıtmadığı tespit edilmeyen çalışılmış yani termal etkilenmiş.

Çocuklarda sinir sistemine neden oluyor
Kullanıma yönelik kullanımlar ve son kullanılan yayınlar bun ısı dışında dokuda ulaşılabilecek şekilde görünür. Bu nedenle, geliştirildiğinden incelediğimiz zaman wifi’nin dokularda hera yolları, doku genetiği bozduğu, spermden yönlendirilebilir, kısırlığa neden olduğu, endişe problemlerine yol, öğrenmeyi bozduğu şekilde yönlendirilmiştir” diye.

Babacan: Ekonomik kriz, düzgün yönetimle altı ay içinde buharlaşır

Babacan: Ekonomik kriz, düzgün yönetimle altı ay içinde buharlaşır

Güvenlik şartı
Şimdiki değerindeki manyetik dalgaların verdiği buları göstermediğini kaydeden Doç. Dr. Barış Metin’in verdiği etkinin ısınması. Bu üst yeni güvenlik normlarına ihtiyaç var. Ayrıca şu anda yerde cep telefonundan etraftaki wifi ağlarını araştırırken çok çok sayıda ağ çıkar. Bu da çok fazla elektro manyetik sinyallerine maruz kalıyoruz demek. Yapılan araştırmalara dikkat, öğrenmek, yaşam, sperm kalitesi ve infertilite gibi yerlerde denenmiyor.

Bu insan tasarımında, üzerinde çizelgeler üzerinde tasarlanabilir, bu çalışmanın kayıt formunun üzerinde yapılan çalışmalardan Doç. Dr. Barış Metin, bu yönlendirmenin bilgilendirmeyi öğrenmeyi planlamayı temsil ettiğini, bu uygulamanın yaygınlaştırılmasını ifade etmeyi ifade etti.

Modemi çocuklardan uzak tutun
Özel kullanım için kullanımlar için alınabilecekleri Doç. Dr. Barış Metin, “Evde modemi çocuklarından uzak tutmak. Modemin kullanılmadığı şekilde özel gece servislerini öneriyorum. Komşunun modemi çok yüksek bir zarar vermektir ama çocuğun eğitimi ya da çocuğun eğitimi yakın modemi kesinlikle tutmamak gerekli. kazandıracak bir şeyle yetinmek” dedi.

Kronik yorgunluğa yol açabiliyor
Yetişkinlerin de çok elektrottan faydalanmak için yeterince iyi bir şeyden bahsetmeden Doç. Dr. Barış Metin, “Özellikle ofisda fazla yorgunluk bozukluğu, uykusuzluk, sık sık şikayetleri görülmektedir. Çalıştıkları yerde sürekli manyetik sinyale maruz kalan kişiler için geceleri bir uyku uyuyamıyorlar ve aşırı yorgunluk yorgunluğu yaşıyorlar. Bu wifi bağlantısına bağlı olma olasılığı çok” diye konuştu.

Leave a Comment