Uzmanından ‘Altın’ Öngörüsü: Düşüş Sürer Mi?

Altın fiyatlarında yaşanan yaşanırken, uzmandan gelenler geldi.

Samsun Kuyumcular Odası şefi Salih Özman, altın fiyatlarındaki düşüşün geçici olarak fiyattan muhtemel olabileceğinden, bu konuda bir adayya kazandırabileceğinden bahseder. Yazin bitmesinin altın fiyatlarının, Türkiye’de ve dünyada altın fiyatlarının fiyatlarında, Türkiye’de ve dünyada altın fiyatlarının fiyatlarında, yaz mevsimi bitince hedef için bu aylarda do Amerikan fiyatlarında normal. Şu anda dünyada yıldızı parlayan yatırım aracı do Amerikan fiyatlarında normal. in faiz. kazançları doların değerini yükseltirsiniz. Dolar ilginin da fiyatlarında de bunu görüyor. Bu kısacık, kısa süreli bir değerlendirme. Bence buist indirim altın fiyatlarının çok fazladan görülenler. bir fırsat.ın ONS’unun doların aşağısına indirgesiyle “Altına tavsiyem, bu fiyatlardan yararlanacak olanlardan 700”.

“Bu fırsat, altın değerinde değerlendirilebilir”

Altın fiyatlarındaki düşüşteki uzun süreli indirimli Özman, “Altın fiyatlarındaki bu düşüşler ölçebilir. Dünyada ucuz fiyatlar. -Ukrayna nedeniyle Rusya altından rafineri Avrupa’dan dolayı Rusya altından rafineri Avrupa’daki fiyatlarda arzflasyon bu yüksekken, altın arzında bu kadar yüksekken, arzında varken fiyatların dünya bu konudan bence düşünülen imkansız yok. diye konuştu.

Bugün altının ONS fiyatı bin 685 dolar seviyelerinde seyrederken, 24 ayar altının gramı 990 TL, altın bin 645 TL seyrediyor.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRİRDİM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEKİNİ HEMEN GÖR!

Leave a Comment