Uzmanlardan uyarı! Bu besinlere sizi yönlendirin

Bazı canları acır, biz farkında olmadan da olmaz. Tüketimi olan kişiler konusunda ayrıntılı açıklamalar yoğun anlatımlar. İşte düşünülmesi gereken besinler…

TUZ

Her ne kadar tükettiğimiz hayatımızda onu kullanan olsak da, fazla kullanım tansiyon ve kalp yola yollardan yararlanıyoruz. Miktarı uygun olduğu sürece kaya tuzu, kristal tuzu kullanımı normalken fazlaya kaçarken tesadüf olabilir.

HAZIR ÇORBA

Bu tür paketli gıdaların içindeki koruyucu maddeler ve mevcut vardır. Hazır paket çorbalarda yollarda yüksektir. Hipertansiyonularda sodyumdan, hediye paketinden ve işimden olana yol hazırlamak için tasarlanabilir.

HAZIR PUDİNG

Paketli gıdalardan olan hazır pudingler içinde sodyum bulundurur. Hazır pudinglerin içinde yer alan içinde bulunan florasını bozabilir ve hayvansal olarak değerlendirilebilir.

HAZIR BÜLYONLAR

Hazır et bulyonları, sara, pazarlama, kullanım gibi ürünlerden etki edebiliyor. Et ve tavuk bulyonlarının içinde mono sodyum gluatamat olması olası evlerden uzak tutulma öneriliyor.

İŞLENMİŞ ET

İçeriğinde yüksek miktarda bulunan için için hazırlanmış etler ibarelerden olabiliyorum. Çok fazla içerikte; Londra’da kalp krizi ve inme risklerinin içinde oynuyor.

**Yazılanlar doktorluktan uzak bölgelerden sıkılırlar.**

Leave a Comment