Vahşetin böylesi! Üç çocuğunu okyanusa götürüp boğarak öldürün

Pazartesi günü erken yaşta Merdy, Neptune Bulvarı’ daire üç çocuğuyla birlikte Brooklyn’deki Coney Adası’asından doğru olan güvenlik kameralarına yakalandı. Ancak küçük bir zamanda, hiç yaşanmamış bir zamanda dikkat edilmesi gereken bir olay.

İSKELENİN KENARINDA BULUNDU

Çocukları olan Merdy’den alınmış 7 Zachary Merdy, 4 Liliana Bondarev’in tahmin edilmiş ve 3 aylık Oliver Bondarev’in tahmin edilmiş. Anne Erin Merin Mermer, olaydan bir süre sonra Coney Adası’ndaki okule ulaşılan yerden yaklaşık 3 kilometrelik sırılsıklam, yalınayak ve bornozlar dolaşırken.

GARİP DAVRANIYORDU

Aile yakınlarının sağlığıyla ilgili sorunlar yaşadığını itiraf etti. Yakınları, Merdy’nin olaydan önce de garip davrandığını ve yakınlarına, hedefle ilgili verilmesinden endişe edilmek üzere tasarlanmaktan bahseder.

AKRABALARI SAYESİNDE ORTAYA ÇIKTI

Zaten olay da bu alıcılardan bazılarının polisi araması ve evinde bir sağlık kontrolünü yapmalarını istemesi üzerine ortaya çıkmak. Ancak kadrolar içerik paketi paketi açıktı ve sahip değil.

SIKINTILARI VARDI

BABA2344

Anne Merdy’nin dini olarak ekonomik olmadığı için, kirasını ödeyene için tahliye ile karşı karşıya olduğu gibi, dışından oğlu Zachary’nin istediği da ziyarete yemeklerden alınan her hasta ve içinden geldiği için Merdy hakkında bir inceleme ve kendisinden velayetini alınmayacağından haberi hakkında bilgi verildi.

Cinayetle suçlanan annenin, bir psikiyatri koğuşuna kaldırıldığı açıklandı. Ancak Merdy’nin mahkemeye ne zaman olacağı henüz belli değil.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Prensler yan yana, eşleri ayrı ayrı gitti! Prensler yan yana, eşleri ayrı ayrı gitti!
Sevgilisinin tam eğlencesi!  ''Seks hayatımız harika''Sevgilisinin tam eğlencesi! ”Seks hayatımız harika”
''Türkiye'deki operasyonun yapımcımı' üçe katladım!'”Türkiye’deki operasyonun yapımcımı’ üçe katladım!’

.

Leave a Comment