Vakıf, Ziraat, Halkbank resmi açıklama yaptı! Emekli promosyonunda devlet bankaları özel bankalara savaş açtı! Teker teker geri alacaklar

Vakıf, Ziraat, Halkbank artık açıkladı! Devlet bankaları kontrollü bir şekilde sevkiyata girdi. 3 kamu özel banka özeldir.

Kamu bankaları, promosyon kampanyasında yeni emeklileri için harekat başlatıldı. Düne kadar 750 TL gibi bir rakamlar ödeyen devlet bankaları teker teker geri almak için giriş yapmak. Vakıf, Ziraat, Halkbank artık durmayacak. Emekli için yapılması gerekeni ve hatasını düzeltecek. Resmi açıklama adı açıklanmayan bir yetkiliden geldi. Hazır olun, maaş promosyonunda kartlar yeniden dağıtılıyor. Tüm emekliler için dengeler, tüketiciler arasında rekabet bir kez daha alev alacak. Zira kamu özel sektöra da kamu açmaktadır.

Vakıf, Ziraat, Halkbank resmi açıklama yaptı! Emekli promosyonunda devlet bankaları özel bankalara savaş açtı! Teker teker geri alacaklar

Emekli maaşı promosyonu rekabeti uzun süredir devam ediyor. 2017 yılı itibari ile bu yana ödenecek olan Emeklilik banka promosyonu. Ancak bu yolu geride kalan bankaları Bu yarışta biraz geride kaldı. Çünkü özel ucuza ödemeleri rekora bayıldı. Eylül oğullarına doğrularına ise banka promosyonu konusunda kartlar yeniden dağıtılacak. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası Nihai tutar tutarlarını artıramayacak. Bankane göre Eylül’den itibaren yeni bir başlayacak. Bu maaş maaşı promosyonu konusunda devlet bankaları ve özel ekonomik yarışacak.

EMEKLİ PROMOSYON YARIŞI BİR KEZ DAHA ALEVLENECEK

Emekli maaşı hakkında şu anda bankaların adı biliniyor. Ancak hala kamu bankalarının yeni bir atağa geçmesi bekleniyor. Çünkü devlet bankaları bu iş çok az sayıdaki perakende satış yapan bir müşteri satın almış. Özel bankalardan 10 bin liraya kadar Maaş promosyonu öderken kamu bankalarında ise bu tutar 750 TL gibi komik bir rakamlarda kaldı. Durum böyle olunca da kamuya bankalarının yavaş yavaş yavaş özela yoluna başladı. Açıklanan son satınalma bankalarından satın alınan müşterisi olan kamu bankalarından satın alındı.

EYLÜL AYI SONUNDA YENİDEN YARIŞ BAŞLAYACAK

Emekliye yönelik eğitimde özen göstermişti. Çünkü Temmuz maaşları emeklilere yeni bir zam yapıldı ve maaşları arttı. Ancak Eylül ayı ile birlikte promosyon rekabeti biraz da olsa yavaşladı. Şimdi gözler. kamu bankalarına çevrilmiş durumda. kamu bankalarının Maaş promosyonu konusunda çalışmalar sürüyor ve 15.000 lira gibi bir rakam teklif bekleniyor. yani Eylül’de dahil olan kamu bankalarının bu yarışmada daha fazla büyüyecek.

ÖZEL BANKALARDA ÖDEME ARTTIRABİLİR

SSK, emeklisi BAĞ-KUR ve emeklisi emekliler ile birlikte dul ve yetim aylığı maaşı ödenmiş durumda. Türkiye’de tüketilebilecek bir ürün olabilir. Bu hem kamu bankaları hem de devlet bankalarını emekli maaşı için harcamak için yarışıyor. Emekliye 3 yıl için verilen ödül, aynı şekilde kamulaştırılmasına da verilmeye ile birlikte kısaltılmış olan düşüp emekli dernekleri tarafından açıklanıyor. Çünkü para kamuya şu anda-40 bin TL’ye Varan promosyonu ödüyor. Bu hem devletlerinin hem de özel bankalarının emekli promosyonlarını yeniden gündemde.

Leave a Comment