Valerien’siz Kartal Sevim olacak! İşte Beşiktaş’ın İstanbulspor muhtemel 11’iHızıyla, oyun sistemiyle, Premier Lig’i Süper Lig’e keyifle ilk bitirini hafta sonu Başakşehir’den almıştı. Valerien İsma ve oyuncuları bu hemen hemen telafi etmekel telafi etmek. Camia, İstanbulspor karşılaşmasına odaklanmış durumda. Siyahbeyazlılar deplasmanda taraftarlarının bugünüyle mücadeleyi kazanarak mücadelede diğer puan bugün hayatta kalmakta. Beşiktaşlı futbolcuların karşılaşmaları, hırslı oldukları ve galibiyet için ve içtikleri öğrenildi.


ROTASYON YAPACAK
Beşiktaş’ta teknikör Valerien İsmael ile İstanbulspor’la karşılaşması imkansıza gidecek. 2’yi çalıştırıcı kalede Emre Bilgin’e başarılı bir maçtı tanıyordu. Bugün Boğalar’a karşı Ersin Destanoğlu’nun kaleyi koruması bekleniyor. Necip Uysal’ın yerine yeni transferlerden Tayyip Talha Sanuç ilk 11 başlayacak. Roman Saiss’in yeni partneri olacak. Kırmızı kart ceza indirimi Josef de Souza da ilk 11’deki geri dönecek. Hücum hattının da Redmond, Muleka ve Weghorst’tan çıkması bekleniyor.


BEŞİKTAŞ ÇOK ÜSTÜN
siyah-beyazlı takım, İstanbulspor maçlarını seviyor. Beşiktaş, sarısiyahlara konuk olduğu son 8 maçın 6’sından galibiyetle ayrıldı. Kazandığı maçların tamamında 2 ve daha fazla gol kaydetti. Son 2 karşılaşma ise 1-1’lik ile sonuçlandırıldı.


GOLLERİ KAFAYLA ATIYOR
Beşiktaş ligin en fazla kafa golü kaydeden takım. 14 golün 5’ini bu şekilde bulmuşlar. Siyahbeyazlıların kafa golleri ise sadece 2 oyuncuya dağılıyor. 3’ünü Jackson Muleka, 2’sini Wout Weghorst kaydetti.


İSTANBULSPOR-BEŞİKTAŞ MUHTEMEL 11’LER


İstanbulspor: Jensen, Erdoğan, Mehmet, Duhan, Oğuzhan, Ali, Muammer, Melih, Topalli, Ethemi, İbrahim


Beşiktaş: Ersin, Rosier, Tayyip, Saiss, Masuaku, Josef, Salih, Gedson, Muleka, Redmond, Weghorst

.

Leave a Comment