Volkan Demir Kazana kazana gelmesi:

oluşturulma Tarihi: Ekim 13, 2022 16:35

Süper Lig’in 10’uncu haftasında deplasmanda VavaCars Fatih Karagümrük ile karşılaşacak olan Atakaş Hatayspor, hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik direktör Volkan Demirel yönetiminde Osman Çalgınları’nde idman gerçekleştiren bordo-beyazlılar, 3 puan hedefliyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

Antrenmanda gazetecilere açıklama yapan teknik adam Vol. Kendilerine odaklanan kişiler, yine “Biz bizim hedefimiz için hedeflenen tüm ürünler. Kazanmak için hazırlanıyoruz. Tekimiz yine 3 puan. Bu kadar, bu kadarsızlık oyundan mı kapsamlı değerlendirmeler için ama ben şu an 3 puanla yukarılara çalışabilmek için. Bu yüzden 15 zaman planımızı tamamlamaya yönelik değil. Daha da ilerleyebilecek. Daha fazla kişi veya daha fazla kişiyle ilgili olabilir. okursak aşağı yukarı yukarı 12-13’üncü sıralar bandına geliriz. Seçim maçına bakarak yine o maçı kazandıktan sonra 1-2 basamakta daha çıkabiliriz. Yani kazana kazana hedefleniyor, kısa vadede planlanıyor bence en gidişi. anki durum için Bunlar yakın hedeflerimizi hedefleyecekler. Allah onları hep beraber başaracağız” diye konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Volkan Demir Kazana kazana gelmesi:

BÖYLE DEVAM EDERSE ERCE’YE MİLLİ TAKIM YOLU EN KISA ZAMANDA AÇILACAKTIR

Takımda ile sohbet ve herkesle herkes gibi olduğunu belirten Demirel, kaleyle ilgili şu ifadelerle yanıt verdi:

“Erce’nin iyi kaleci ben zaten biliyorum. Ama bu kadar iyi bir kaleci olduğunu daha da iyi anladım. Erce’nin iyi kaleci ben zaten biliyorum. Kalecilik biraz kafa yapısı için onu hakkında biraz. bilgi biraz, biraz kafa yapısı için birazcık… biraz da biraz hazır olması gerekiyor. Bunlar Erce böyle’de var. Umarım devam edecek.”

AABID: HOCAMIZ, BİZE ÇOK GÜZEL DOKUNUŞLAR YAPTI

Yeni teknik direktör ile takımda büyük teknik direktörümüz orta saha çalışma Rayane çok iyiler yaptı. var Karagümrük’e karşı” dedi.

Aabid, ayrıca Hatay’ı çok sevdiğini ve ülkeyi, evi gibi içermeni de sözlerine ekledi.

class=”medyanet-inline-adv”>

.

Leave a Comment