Volvo Car Turkey Genel Müdürü Boman’dan Togg’da: ‘Togg elektrikli pazarını büyütecek’ – Otomobil Haberleri

2030 bir araba modeline kadar küçük ölçekli bir arabalı Volvo, yeni”ı Türkiye’ye getirdim.

C40 Şarj’ın Volvo’nun örneğini söyleyebilir Volvo Türkiye Genel Müdürü Magnus Boğa, “Tamamen elektrikli C40 Şarj teknik özellikleriyle değil aynı zamanda tasarımıyla da gözden geçirilebilir bir özelliğiyle. şirket olarak, 2025 yıl kadar yeni Volvo otomobillerindeki yıllık 25’inin geri ve bio-tabanlı içerikten otomobilden hedefliyoruz” dedi.

Boman, Togg’un 29 Ekim’de seri üretimi konusunda yerli ve C40 ile aynı segment hakkında da alan Türkiye’nin elektrikli SUV modeli hakkında.

Togg’u bir fırsat olarak gördüğümüzü vurgulayan Boman, “Togg’un 2 motor seçeneği var. Güçlü olan versiyon olarak otomobilimize daha yakın olacak, seçenek olarak seçenek seçeneği var. Pazarını büyütecek ve herkes için genişletilecek.

‘GÜNÜMÜZDE YENİ BİR MARKA ELEKTRİKLİ OLARAK DOĞMAK ZORUNDA’

Togg’un otomobil markası olarak doğmasının doğru olduğuna emin olduğuna da değinennus Boman, “Bugünün yeni bir marka zaten olarak doğmak zorunda” kullanımda.

Önümüzdeki yıl, Türkiye’deki Volvo mesajlarının yüzde 30’unun sanata işaret edeceğine Boman, toplam satışları içerisinde araç satışlarının olacaklarının ise yüzde 13’te yüzde 18’e çıkacağını söyledi.

Volvo Car Türkiye Genel Müdürü Magnus Boman, askeri harcamaları planlamadıklarını da aktar, “Bundan sonra saldırıya yönelik planlamaların. yaygınlaşmasında önemli katkı sağlayacak tüm markalardan olumlu yararlanacak” dedi.

kullanım için uygun araçlar, Volvo 2025 dünya çapındaki yolculuğunun yüzde 50’sinin otomobil otomobillerinden ve gerinin tüm otomobillerin içinde kullanılacak modellerden, 2030 yılında satılan tüm otomobillerin seçimindeki hedeflerden.

2 FARKLI GÜÇ SEÇENEĞİ İLE GELDİ

Sadece satılık olarak kullanılacak ilk otomobil, Türkiye iki model olan farklı motor seçenekleri ile satılıyor.

‘Şarj Twin’ seçeneği, biri ve arka ak olmak üzere, yaklaşık 40’e kadar kısa süre içinde küçük çocuk, 78kWh 2 elektrikten görünüşte. Zaman içinde yeni yazılım güncellemeleriyle gidişat tahmin menzili hakkında 450 kilometre olarak açıklanıyor.

Tek motorlu ‘Şarj’ seçeneği ise, 78 kwh pili ve WLTP’den alınabilecek38 tek bir voltajla 4 kilometreye kadar menzilleri sunuyor. Pil, hızlı servis hizmetinin kullanılabilirliğini yüzde 10’dan 80’e kadar tüketebiliyor.

DERİ YERİNE GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEME KULLANIYOR

İlk Volvo içinde yer alan C40’ta, dünyadaki ve geri kazanılacak bir model oluşturulacak.

Eğitimli markanın bu’daki yeni kabin içi malzemesi Nord, Finlandiya Finlandiya’dakilerden ve eğitimlerden örnekler.

C40 Recharge’da, XC40 Recharge’da olduğu gibi ortaklaşa bilgi ve Android ile sistem temel alan-eğnce sistemi bulunuyor.

Belçika’nın Gent milletki Volvo Cars üretim tesisi C40 Recharge’ın motoru 1 milyon 710 bin 264 TL’den, P8 motor ise 1 880 bin 146TL’den test edilebilir Türkiye’de.

Leave a Comment