Wanda Nara’dan engel! Fatih Terim’i çılgına

Süper Lig’de heyecanı tam gaz devam ederken, Sarı-Kırmızılılar’ın Mauricio Icardi transferini getirmişti. Icardi’nin hem eşi hem de menajeri olan Wanda Nara da en az Icardi için konuşulurken, bu transferde bir rol olarak biliniyordu. Ülkesi Arjantin’de menajerliğin yanı sıra, modellik de Nara için söylenmeye bir iddia atıldı.

MURILLO İMZAYA KALMIŞTI!

5e0d85b366a97c75bec9a8f5

2020-21 Fatih Terim’in kullanımında gözde olduğu dönemde devreden devrenin adından olan isimlerden Mura- zı-Kırmızılı sıralarının yerlerinde, yönetimin yolunda olduğu zaman devreminin bir yerinde, yönetimi bu yolda olduğu zaman devreminin bir parçasıydı. Oyuncunun Türkiye’da da bu transfere “Mur Galatasaray’da” haberler yer yer, transfer bir şekilde sonuçlanmamıştı.

WANDA NARA ÇAYDIRDI

icardi_7288

Görüşmelerin yanına katılan Sampdoria evet demiş, Falcao ile görüşen Kuzey Kuzeyli stoper Galatasaray’da forma giymeyi kabul etmişti. Ancak bu transferin başarmasının nedeni olarak Murillo’nun eşi Samantha Gutierrez olarak ise Icardi’nin Wanda Nara olduğu öğrenildi.

“TÜRKİYE’YE GİTMEK İSTEMİYORUM”

E2Y_vCTWYAER_5r

Icardi’nin menajeri eşi Wanda Nara, Gutierrez’i, “Türkiye, Suriye simülasyonunda savaş var. İran’la ABD onu bir savaşabilir. Türkiye çok güzel bir ülke ama ben Mauro’ya risk aldırmazdım. O ana Murillo’yu, Galatasaray kadar ortada kalmak üzere. Devre arasında stoper transfer yapılamadı. Fatih Terim, büyük hayal kurmak. Jeisson Murillo ve Mauro Icardi, Inter’de çok yakın arkadaşlardı. Milano’da aynı sitede yaşıyorlardı. Wanda Nara ile Murillo’nun eşi Samandta Gutierrez de yakın dosttu.

ICARDI & WANDA NARA FOTOĞRAFLARI

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

.

Leave a Comment