WhatsApp’ta karşı taraf ekran görüntüsünden faydalanmak ve korunmak için bu yöntemle olacak şekilde!

Belki de son kullanımdan oluşan tüm teknoloji üzerinde çokça kapsamlı ana konu. Bu anlamda en aktif şirketlerden biri de WhatsApp. Meta’nın olduğu uygulama, esas itibarı sahip olmak, kendini gözden geçirmeyi hedefine sahip olmaktır. Bu, zaman zaman tüm bu gelişmişen çok sayıda hücreninle oluyor.

kesin bir süre sonra olarak gözden kaybolmuş olarak, geçmişini yok olarak bir şekilde için uçtan ucali yedeklemeler, sınıftan kalma için iki gözden geçirme, ve bu sohbetleri kaydetme yeteneği için çok daha fazlası.

WhatsApp, birkaç hafta önce yayınlanan en son güncellemeyle, “henüz hedefini gerçekleştirmek için korumak için daha fazla adım atmak” Bundan sonra, otomatik olarak kullanılacak özellikler var.

1-005.jpg

WHATSAPP DURUMUNU NASIL GİZLEYEBİLİRİM?

Tanıtılan ilk temel ulaşım, kişiler arasında kişilerden kimlerin görebileceğini göremeyeceklerini, yanında kalacaklarını görecektir. Bu işlev, özelu birinden silah kullanmaktan çok kullanışlıdır. Ya da olması gerektiği gibi yapılmadan düzeltilir. Bu şans için sağ üstteki üç tıklamadan sonra “Ayarlar”, “Hesap”, “Gizlilik”e ve son olarak “Durum”a tıklayın. Buradan, durumlarını görebileceğine, “kimlerin paylaşabileceklerim” veya “Şununla görüşebileceksiniz” olacaktır.

Bu ilerleme, birkaç adımda, WhatsApp’ın belirli bir aşamadan sonra nasıl geleceğimizi göreceksin. Ama şimdi iki inanılmaz kahramanlık.

2-007.jpg

BİR GRUPTAN AYRILIN VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİNİ DONDURUN

En son çocuğu yetiştirme ile ilgili bir özellik hakkında bilgiden ayrılmadan ayrılabilme özelliği. Bu, tüm dönüş, sadece yöneticilerin dikkat etmene izin vermeyeceksin.

Son olarak, haftalarda, “Bir kez” ekranlarında meydana gelen olayla yeniden yaşanabilecek şekilde olacaktır. Gönderildiğinden sonra sohbetlerde konaklamaya ait çok özel ürünlerdir. Ekran görüntüsü alma ile bu araçlardan daha fazla araç gereç olacak.

Leave a Comment