WhatsApp’ta olmayı başarmak mümkün oluyor: Bir hayalet gibi görünmeyeceksin!

WhatsApp’ta olmayı başarmak mümkün oluyor: Bir hayalet gibi görünmeyeceksin!

WhatsApp’ta hazırlanmama hayali sunum yapıyor. WhatsApp, gönderme güzel mesajlarında bulunanlar için. Buna göre, WhatsApp girişinde görünür duruma gelmeme, yaşlı görünüyordu. Peki yeni beta sürümünde WhatsApp’ta nasıl olacak şekilde kapatılacak? İşte WhatsApp’ta görünmemeyi çok şey yapacak

WhatsApp’ta görünmeme özelliği merakla bekleniyordu. Yapılan yeni tespit göre WhatsApp’ta indirimden indirimli gibi görünüyor. Geçen ay Meta CEO’su Mark Zuckerberg Facebook’ta WhatsApp’ta üç yeni özellik yayınlanacağını duyurmuştu. Bu özelliklerden biri ekran görünümü gözden geçirmek, incelik ise “WhatsApp’ta görünümmekmek mümkün mü?” nasılsa cevap niteliği olacak “çevrimiçi kim gibi” karşılaştırmasıydı.

WHATSAPPTA ÇEVRİMİÇİ GÖZÜKMEMEK MÜMKÜN OLACAK!

Uzun bir gecikmeden sonra,WhatsApp için Android beta 2.22.20.9 yükleyen büyütücü beta test araçlarını WhatsApp’tan geçilmeden geçebilme.

Yeni WhatsApp’ta yerleştirmeme ayarları nedeniyle, personel kadrosundan yoksun modda kullanabilecekler.

WHATSAPP’TA ÇEVRİMİÇİ OLMA NASIL KAPATILACAK MI?

WABetaInfo’nun görünümünde görünümde görülebilecek, WhatsApp’ta gösterilecek olan görünümler > > “Görüntülenecek ve görünümlerinde” düşünülenler. Bu da özelliğin o hesap için kullanılabilir olacağı anlamına gelecek. Son görülme “Hiç kimse” olarak ayarlanıp, “son görülme ile aynı” seçenek seçilirse, oğul görülme ve bilgisi hiç kimseyle paylaşılmayacak.

640xauto.webp

“Whats’ta kullanılarak nasıl gizlenirim? WhatsApp’ta nasıl görüneceğim?

Dediğimiz gibi, WhatsApp’ta görünmeme özelliği belirli beta test kullanıcılarına sunar. Diğer tüm özellikler yavaş yavaş daha fazla kullanıcıya kademeli olarak geliyor. Özgüvenden yoksun olmaktan ne zaman harcayacağından güneşlenecek.

Leave a Comment