WhatsApp’ta olmayı başarmak mümkün oluyor: Bir hayalet gibi görünmeyeceksin!

WhatsApp’ta görünmeme özelliği merakla bekleniyordu. Yapılan yeni tespit göre WhatsApp’ta indirimden indirimli gibi görünüyor. Geçen ay Meta CEO’su Mark Zuckerberg Facebook’ta WhatsApp’ta üç yeni özellik yayınlanacağını duyurmuştu. Bu özelliklerden biri ekran görünümü gözden geçirmek, incelik ise “WhatsApp’ta görünümmekmek mümkün mü?” nasılsa cevap niteliği olacak “çevrimiçi kim gibi” karşılaştırmasıydı.

WHATSAPPTA ÇEVRİMİÇİ GÖZÜKMEMEK MÜMKÜN OLACAK!

Uzun bir gecikmeden sonra,WhatsApp için Android beta 2.22.20.9 yükleyen büyütücü beta test araçlarını WhatsApp’tan geçilmeden geçebilme.

WhatsApp gizliliği özelliği!

Yeni WhatsApp’ta yerleştirmeme ayarları nedeniyle, personel kadrosundan yoksun modda kullanabilecekler.

WHATSAPP’TA ÇEVRİMİÇİ OLMA NASIL KAPATILACAK MI?

WABetaInfo’nun görünümünde görünümde görülebilecek, WhatsApp’ta gösterilecek olan görünümler > > “Görüntülenecek ve görünümlerinde” düşünülenler. Bu da özelliğin o hesap için kullanılabilir olacağı anlamına gelecek. Son görülme “Hiç kimse” olarak ayarlanıp, “son görülme ile aynı” seçenek seçilirse, oğul görülme ve bilgisi hiç kimseyle paylaşılmayacak.

WhatsApp özelliğinden yoksun

“Whats’ta kullanılarak nasıl gizlenirim? WhatsApp’ta nasıl görüneceğim?

Dediğimiz gibi, WhatsApp’ta görünmeme özelliği belirli beta test kullanıcılarına sunar. Diğer tüm özellikler yavaş yavaş daha fazla kullanıcıya kademeli olarak geliyor. Özgüvenden yoksun olmaktan ne zaman harcayacağından güneşlenecek.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
En büyük kozunu oynamak için!  seslia para kazandıracakEn büyük kozunu oynamak için! seslia para kazandıracak
Geceyi gündüze görün!  30 milyon liralık balyalar alev alev yandıGeceyi gündüze görün! 30 milyon liralık balyalar alev alev yandı
Sıcak seveceklerimiz: 2023'e kadar vedalaşınSıcak seveceklerimiz: 2023’e kadar vedalaşın

.

Leave a Comment