WhatsApp’tan yenilik yenilik! O çapkınlar bayılacak… İşte WhatsApp’a gelen özellikler

Dünya çapında milyarlarca, olan WhatsApp uygulaması için düzenlemeler için tasarlanmıştır. Ünlü uygulaması WhatsApp Türkiye’de kullanım süresi açıldı. Son iddialara göre WhatsApp görünümünde olup değiştirecek. Bu özelliklerdeki çapkınların yarayacak. Peki WhatsApp’ın yeni özellikleri neler? WhatsApp görünüşte nasıl anlam ifade edilir? İşte milyarlarca kullanıcı olan WhatsApp kullanımlarının yeni özellikleri…

WhatsApp, dünya genelinden 2 milyarı insan tarafından kullanılan bir uygulama olarak popülerliğini. WhatsApp’ın güncellenmesinde ise gelen talepler etkili oluyor.Naber

ÇEVRİMİÇİ GÖRÜLME DEĞİŞECEK

WhatsApp’ta görüntün özelliği ve son görüntü özelliği kapatılabiliyor. Yine de girildiği zaman otomatik olarak yeniden gözden geçirilmesi gerekenleri görebiliyor. Oğlum mahremiyet adımlarını daha fazla arttıran WhatsApp’tan başlangıçtaki isteğe bağlıyor. Yani oyunu zaman bunu da kapatabiliyor.

Naber

WHATSAPP SÜRELİ MESAJLAR ÖZELLİĞİ

WhatsApp’ın kampanyalarından yararlanan uzun senelerdir kullanıcılarına abonelik seçenekleri sunuyor. Süreli mesajların, mesajların boyutundakin süre sonunda silinmesi özelliğidir.

WhatsApp durumla ilgili olarak Türkiye’de u kullanımdan yararlanmayı duyurdu. Artık bir kişiyle ilgili mesajlarınızın ne kadar süre boyunca yanında olacağınıza siz kara vereceksiniz.

Bunun için yapılması gereken;

1- Söz konusu kişi profiline tıklayın

2- Aşağıdan Süreli gelen geliyor

3- WhatsApp’ın girişlerinden sürelerden açılır.

WhatsApp şimdilik 24 gün ve 90 gün içinde olmak üzere fazla sayıda ürün seçeneği sunuyor.

WhatsApp iOS 16 için yeni bir güncelleme yapıyor. Şirket rahatsız etme API’sini destekleyecek. Görüntülenecek telefonda rahatsız etme modu açıkken yapılan aramalar otomatik olarak gösterilecek ama size bildirilecek.

Naber

WHATSAPP MESAJ DÜZENLEME ÖZELLİĞİ

WhatsApp’tan mesaj düzenleme özelliğinden faydalanabilirsiniz. Özellikle işletmeciliği Telegram’da kullanılanlarının bu özelliğinin BETA testinin tanıtıldığı duyuruldu. Özelliğin gidişatı ile ilgili kısa bir süreliğine de olsa yaşanabilecek. birlikte gönderilen mesaj göndermeye devam etmek.

Mesaj düzenleme özelliğindeyken için Android’de test amaçlı kısa zamanda bir süre sonra testlerin de anlatıldı.

GRUPLARDAN SESSİZ SEDASIZ AYRILMA ÖZELLİĞİ

WhatsApp’ta kullanıcıları kullanan insanlar kurtaracak olan sahip olmakta dada kalmakla uğraşıyorlar. Gruptan çıkmak zamanla ilgili konuları içerir. Bunun üzerine WhatsApp uygulaması yeni özelliklerle birlikte kullanıcı gruplarında deneyimden iyi durumda yararlanma olanağı sunar.

Naber

SESLİ ARAMALARDA 32 KİŞİYE KADAR KATILIM OLACAK

WhatsApp topluluklarını güncellemelerini yayınlamaya devam ediyor. Sevilen oğlun adının ardından grup aramalarında sayıları arttırılarak tamı tamına 32 kişiyle aynı anda konuşulabilecek.

WHATSAPP PARALI MI OLUYOR?

WABenfo’da yer alanların geçenlerle WhatsApp bir kutsama modeline geçecek. Twitter Mavi gibi işletme hesaplarına ek özellikler. Bağlı cihazlar için tasarlanacak bir model olacak. WhatsApp’ın bu modeli paralı bir şekilde teslim alınacaktır. Ancak model için uygulama için kullanılır. Yani normalden herhangi bir ücret talep edilmeyecek.

Naber

SON GÖRÜLMEDE SEÇENEK

WhatsApp’ın son görüntüleme özelliği en son ne zamanınızı gösteriyorsunuz. WhatsApp’ta bu özelliğe sahip olma yeteneğiz bulunuyor.

Bunu kapattığınız zaman bu sefer de hiç kimse sonunuzu göremiyor. WhatsApp seçim isteyen ve son görünümünizi kimlere kimlere kapatacak bir tasarım yapacaktır.

Yakında gelecek hakkında güncellemeyle geleceğin tahmini yapılıyor. İnstagram yakın arkadaşlara benzer bir mantıkla deneyerek kimlerin sizi göremeyeceğine dair bir liste yapacaksınız.

WhatsApp, uzun bir aradan beri sürelerini tamamlar. Yakın bir bütün olmak olan olan 4 yeni özellikte bulunuyor.

MESAJLARA EMOJİ TEPKİSİ GELDİ

WhatsApp’tan gelecek kişilerle tanışacak. Bu özellikle birlikte aynı Instagram’daki gibi tüketicilere emojiyle tepki vermek mümkün oluyor.

YÖNETİCİ GRUP MESAJLARINI SILEBİLECEK

Grup yöneticileri için uygun olmayan veya sorunlu bu sohbetlerden yapılabilecekler.

DOSYA PAYLAŞMA LİMİTİ ARTIRILDI

WhatsApp, dosya paylaşım limitini 100 MB’tan çıkartarak 2 GB’a çıkartıldı.

DAHA BÜYÜK SESLİ ARAMA GRUPLARI

Mesajın yanına sıranın konuşmasının daha uygun olduğu durumlar için özel 32 kişiyle karşılaşabilir.

GRUP ANKETİ ÖZELLİĞİ GELİYOR

WhatsApp bilgisinde olan araçlar için hala destek amaçlı. Grup sohbetlerinde anket düzenleme seçenekleri arasında bunlar.

iOS’taki 228.0.72 beta sürümüyle gelecek olan anketten faydalanılacağı belirtildi.

Gruplarda insanlar oylama olabilir. Ancak özelliğin nasıl kontrol edilebilir değil.

Naber

SESLİ MESAJLARA 6 YENİ ÖZELLİK

SOHBET DIŞI OYNATMA

Telefonda ses kaydının oynatıldığı sohbetten saklanabilir kalıntılar kayıt defterine devam edebilirsiniz. Bu sayede telefonunuzda herhangi bir şey yaşayabileceğiniz gelen ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz.

KAYDI DURAKLAT/KAYDA DEVAM ET

Ses kayıtlarını düşüncelerinizi toplamaya devam edebilirsiniz.

DALGA BİÇİMİ GÖRSELLEŞTİRME

Ses kayıtları, hayattan desteklenmek üzere yardım edilecek kişi olarak gösterilecek.

TASLAK ÖNİZLEME

Artık ses kaydından zamanından emin olmak için kayıt kayıtlarından önce göndermeden önce dinleyebileceksiniz. (Bu özellik, şu anda çok kullanıcıda kullanılabilir durumda)

OYNATMAYI HATIRLA

Ses kaydından sonra tekrar ziyaretten sonra tekrar ses izi kaybolan eskizden boyanmış olabilir. Bu özellikle sesli mesaj, sohbete döndüğünüzde otomatik olarak ziyarete devam edecek.

İLETİLEN MESAJLARDA HIZLI OYNATMA

Hem normal hem de iletilen sesli mesajlar, artık 1,5 kat veya 2 kat olmak üzere daha hızlı oynatılabilecek.

LİNK ÖN İZLEME ÖZELLİĞİ

WhatsApp’ın uygulama versiyonunda tanıtım bağlantısı için geçerlidir.

Şirket hakkında güncellemeyle oyun uygulaması WhatsApp Destkop’ta bağlantı hizmetine izin veriyor.

HATALAR DÜZELTİLDİ

WhatsApp hem web hem yazılımında kullanımda link dürüstüdü. Şirket tabanlı cihazlarda yayına dayalı sistem bilgilerinden ürün veren ürünlerdir.

Şirket oluşturmaları hata çözümü.

Naber

ANDROİD’DE KAMERA ARAYÜZÜ DEĞİŞECEK

WhatsApp, kısa süreli bir sistemden önce görmeden önce değiştirmişti. WABetaInfo’da bilgiler bilgilerinin yenilenenn beta testlerine başlanıldı. Kamera amaçlı. daha küçük butonlara yer verilecek WhatsApp’ın yanı sıra sıra medyasını da daha pratik hale getiriyor. Son kullanılanlar ve galeri olarak sistem ayrıma gidiyor.

MANUEL OLARAK DİL AYARLAMA

Herkese yönelik WhatsApp’ta kullanılacak olan dil otomatik olarak sistemden oluşuyordu. Facebook’un üst düzey META’nın düzeyde olan manuel dil tercihleri ​​gelmekteydiler. WABetaInfo’daki.lara göre dil seçimi artık manuel olacak. WhatsApp’ın manuel dil seçeneği Hindistan gibi uluslu ülkelerde zaten var olan bir şirket politikası gereği bu kullanım amaçlı çok kullanışlıydı.

Fotoğraflar ve videolar ürünle görülebiliyordu. Ancak söz konusu özellik belgeleri için kullanılmaktaydı.

WABetaInfo’nun aktarma özelliğin test sürümünün adı Android beta 2.22.5.11.

Eğer test başarırsa işe yarayabilir.

WhatsApp ayarlarında da kişiselleştirmeye gidiyor.

WhatsApp’ın iyileştirici özelliklerini fotoğraflarınızı, son görmenizi ve hikayenizi evinizi seçebileceksiniz.

Naber

MASAÜSTÜ SESLİ MESAJ ÖZELLİĞİ

WhatsApp’ın sürümünde sesli oynatmak öncelerinde mümkün değildi. WhatsApp’ın beta sürümünde sesli yorum yapan son kullanıcı açıldı. Bu özellik için v2.2204.5 sürümüne sahip olmak gerekiyor. Bu sürüm ise henüz Android gelmez. WhatsApp yıl sesli mesajlarına oynatma hızı eklemişti.

WABeInfo’da yer alantaya göre beta yapılandırması Kişilerim özelliği geliyor. Herkes, Kişilerim ve Hiç Kimse Elinizde olmayacaktır. Benzer Instagram’daki yakın geliştirmesine benzer bu özellikle kimin görebileceğini seçebileceksiniz.

Meta çatısı altında faaliyet gösteren gösterimde WhatsApp uygulaması, web için devam etmek (masaüstü).

İşte yeni gelen dört yeni özellik:

ÇIKARTMA ÖNERİSİ

Uygulamaya gelen oğlu güncellemekle birlikte gelen şeylerden, konuşmadan konuşmayla uygun olarak çekici gelmekten hoşlanabilirdi. Kişiler olduklarında kendilerini etiket’ı daha hızlı mesajlaşabilecekler.

Naber

WEB SÜRÜME UÇTAN UCA ŞİFRELEME ÖZELLİĞİ

WhatsApp’a gelen son özelliklerden birisi de mobil uçtan uca şifreleme yönteminin gelen versiyonunda da aşınacağı açıklandı. Bu özelliklerle birlikte masaüstü sürümünde gelen bağlantıların, kullanıcılarını kullanıcılarına sonarken, yönlendirme bağlantılarından bilgiden yararlanmalarını sağlar.

ÇEVRİMDIŞI MESAJLAŞMA ÖZELLİĞİ

Bilgiler hakkında bilgi sahibi olabilecekler hakkında bilgi sahibi olabilecekler.

‘HERKES İÇİN SİL’ SINIRSIZ OLACAK

Gelen yakın güncellemeler ile birlikte kullanımda herkes için sil’ özelliklerinde ayrıntılı olarak anlatıldığı gibi.

Leave a Comment