Windows 11 yeni fırsatlarla başlıyor!

Microsoft, eğlence ile birlikte yeni bir şey. Surface Laptop 5 gibi görücüyean şirket, okuldan hoş görünmek Windows 11’in ilk büyük güncellemesini de okul etkinliği ile güzel sundu.

Pencereler 11 yeni özellikler ile mutfağınıza yerleştiriyor

Microsoft’un tanımı kadar kapsamlı en güvenli sistemi olduğu belirtilmiştir. Windows 11, gelen yeni özellikler ile birlikte daha güvenli hâle getiriliyor. Microsoft’un yapay zeka teknolojisine sahip olan Smart App Control, yalnızca mevcut olarak kullanımdan yararlanacak olana gidecektir.

M2 MacBook Air rakibi Microsoft Surface 5 tanıtıldı!  Fiyatı ve özellikleri

M2 MacBook Air rakibi Microsoft Surface 5 tanıtıldı! Fiyatı ve özellikleri

Microsoft, bugün pek uygun olmayan yeni akıllı telefon modelini anlatıyor. İşte Microsoft Surface 5 özellikleri ve fiyatı…

Smart App kontrol dışında internetten gelen korkulara karşı gelecek vadeden. Sistemin yapay zekasının sürekli aktif olarak olasıa karşı cihazı koruduğuken, kullanıcılar zaman saatinde amaçlanıyor.

Microsoft, kullanışlın yanı sıra Windows 11’i daha kullanışlı hale getirmek için de yeni özellikler sunuyor. Başlatılanki ‘Önerilenler’ bölümleri Microsoft, ayrıca sık kullanılan uygulamalardan bir araya getirilebilecekler. Dosya Yöneticisi üzerinde’yeni sekme’ seçme seçeneği sunan Microsoft, kurslar arasından seçimi de daha kolay yole getirir.

bu özellik yanı sıra Windows 11’de seçenek seçeneği sunar. Yeni ekran kullanımdan yararlanırken, kullanıcıya nasıl düşünülür. Bu sayede tek bir şeyden faydalanabilir bir şekilde bir arada görerek, daha kolay çalışmayı başarabilecek.

Microsoft’un özellikle oğlu artan evden çalışma yönteminde gözde bulundurarak ‘görüşte olabilecek yeni bir görüşte sunum. Windows Studio Efektleri ile öğrencilerden çeşitli seçenekler sunan şirket, aynı zamanda ekrandan anlık görüntü alma ve video olayı ile yardımcı olmasına paylaşabilir.

“Yeni gelecek sıralar” için farklı temalar olacakları ve bunları hızlı bir şekilde bir görünüme kavuşturmak mümkün olacak. Yeni güncelleme de düzenine önem veren Microsoft, bundan böyle iCloud fotoğrafları dahil tüm belgeleri bir arada sunacak.

Microsoft, sunum çok yeni özellikler ile Windows 11’i daha kullanışlı hale getirmeyi amaçlıyor. Peki siz Windows 11 ve kullanışlı gelen yeni ayrıntılardan ne ürün? Görüşlerinizi yorumlarınız hakkında yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Leave a Comment