Yalı Çapkını’nda cinsel davranış talebi sonrası Seyran’dan Ferit’e zehir zemberek sözler! ‘Şu onu andan sonra…’

Star TV ekranlarında her hafta cuma akşamları yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin son bölümünde gece sahnesi olay olmuştu. Son bölüm gecelik sahnesinin ardından sona ererken Yalı Çapkını bölüm fragmanında Ferit, ‘Ben senin için neyim ya?’ diyor. Seyran ise, ‘Şu görecek ve sonra benim ne olacağını düşünerek ki Ferit!’ yanıtını veriyor. Fragmanın ardından sosyal medya hesapları üzerinden yorumda bulunan özellikler adeta bölündü.

yalı1

SUNA’YI KAÇIRMA OPERASYONU

Suna’nın babası Kazım onu ​​yaşça büyükçe evleneceğini söylüyor. Ferit ve Seyran plan yaparak Suna’yı kaçırıyor. Abidin de onların yardımcısı oluyor. Buna çok sinirli Kazım, Seyran ve Suna’nın annesini dövüyor.
FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ

“BU EVİ CEHENNEME ÇEVİRECEĞİM!”

Kazım Ferit’in babası Orhan’ı, ‘Bana onu bul’ diyor. Orhan, ‘Bu kız bizde çıkarsa işler çok karışır.’ diyor. Fragman Halis Ağa’nın ‘Bu evi cehenneme çevirecek!’ Sözü ve Seyran’ın balkon kapısında Yusuf’u verebileceği şoka girmesi ile sona eriyor.

İZLEYİCİLER İKİYE BÖLÜNDÜ

Fragmanın yayınlanmasının ardından bazı bilgiler Ferit’i haklı görürken grup ise Seyran’a hak verdi.

yorum1

yorum2

yorum3

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İddialı diziyle ekranlara devam ediyor!  Ünlü oyuncularla yeniden buluştularİddialı diziyle ekranlara devam ediyor! Ünlü oyuncularla yeniden buluştular
'Çoklu ilişki' itirafı olay yaratmıştı... Bu kez de yasak aşk itirafı!‘Çoklu ilişki’ itirafı olay yaratmıştı… Bu kez de yasak aşk itirafı!
Son hali ağızları açık bırakıldı!  Türkiye'yi terk etmiş...Son hali ağızları açık bırakıldı! Türkiye’yi terk etmiş…

.

Leave a Comment