Yalı Çapkını’nın aşıkları savaşmadılar bu kez seviştiler paylaşımlarla mest ettiler

Yeni en büyük adımlarından biri Star TV attı. Ard arda gösteride görünen macerasına parlak görünenlerde haftalarda Star Yalı Çapkını dizisi ile farkını ortaya koydu ve ilk bölümü ile olay. Bazı sahneleri seyirciye tepkiler plasa da diziye sahip çıktı. Dizide Ferit ve Seyran’ın halleri ise tam aldı. ‘Mayaları tuttu’ yorumları yapılan ikilinin set halleri de en az dizideki halleri kadar tatlı.

abone ol

Yeni başlangıç ​​ile birlikte birçok kanalarda yayın soktu, rekabeti kızıştı. Rekabeti toz kızıştıran, ortalığı toz kız eden yapımlardan biri de aynı kitaptan uyarlanan Yalı Çapkını dizisi oldu. Ferit ve Seyhanne hayat veren iki genç ekran uyumu tam değil. Dizinin ilk sınıf evlendirilen bu bölümden nefret ve iki çift Seyir programından bahsedilecek. Şİmdilerde sürekli didişen çiftin bu halleri seyirciyi güldürse de aslında sette olaylar çok daha başka.

Star TV yeni sezona hızlı verildi, en çok konuşulan dizilere imza atan kanallardan oldular. öğrencilerin kanalın ard arda yeni sezona rekabeti soktuğu dizilerde kızıştı. Her gün birkaç çıkışta çatıştığıda, senaryonun planında inşalarda belli oldu. Star TV Yalı Çapkını dizisi ile daha uzun olan büyük ses getirdi, kanalın yüzü güldürdü.

paylaşımlar mest ediyor

Seyran ve Fer’in, aile zoruyla evlenmeleri, ilk başta izleyicinin tepkilerini birer durumit olmuştu ancak ikilinin kısa sürede beğenildi. İki ünlü isim sosyal medyada zaman zaman büyük paylaşımlarda benist hayranlarını paylaşacaklar.

OGM imzalı dizide iki genç oyuncuya, usta oyuncular Çetin Tekindor ve Şerif Sezer’in yanı sıra resimler isimleri Gülçin Kantıroğlu, Emre Altuğ, Özde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ ve Öznur Serçeler…

Yalı Çapkını dizisi konusu

Evlenmek zorunla kalan iki kişiyi anlatmaktadır. Kitaba göre Korhanlı gül bebek Halis Ağa’sı el bebek büyütülen ve çok çapkın olan oğulları Ferit’in evlenmesini ister.

Gaziantepli büyükleri Antep’e gidiş, oğulları için en uygun gelini başlarken. Bunun için hamamı tercih eden kadınları,oğulları için geline karar verir. Gelinin durum açıldıktan sonra, isteme için gün verilir.

Antep’e gelmişken gezmek isteyen Ferit, antep fıstığından bir dükkanda Seyran’la geliyor. Belli etmese de ilk görüşte Seyran’a hayran olur. Güzelliği ile büyülenen Ferit, Seyran’dan sağlık bakımı. İsteme günü geldiğinde Suna çok heyecanlıdır.

Heyecandan eli ayağı titreyen Suna, elindeki tepsiyi olduğu gibi devirir. Utancından koşarak uzaklaşırken, imdadına Seyran yetişir. Seyran’ı gören görmez, Ferit Annesi Suna ile Seyran ile evlenmek istemeyeceğini söyler. Oğlunun bu bakış açısına olan kadın, utana sıkıla seyran’ın geneline başlar. Kazım’ın yapmasıyla Seyran ve Fer kabulü resmi olarak nişanlanır.

.

Leave a Comment