Yaratılmak için başına gelenler korkuttu: Ağrıyla yola çıktık

Endonezya’da bir tanıtım resmi açıklanmayan 38 bir gösterinin penisine metal soktuğu açıklandı. Randevu ile geldiğinde sıkışıp arkadaşından adam ağrılar için ve penisinde gerekli için başvurmak için başvurdu. Sağlıkne metalden yapılmış yüzüğün üzerindeyken organında geldiğinde acilen müdahale.

ELEKTRİKLİ ÖĞÜTÜCÜ KULLANILARAK ÇIKARTILDI

Ekran görüntüsü 20202-09-18 133115

Adam, kendisiyle özdeşleşen doktorlara halaa çıkacağını söyledi, ancak bunu yapmak rahatsız etti. Cerrahlar, gidişat için kullanılan bir elektrikli öğütücü kullanarak halkayı çıkardılar. Doktorlar, elektrikli öğütücü ile yüzüğü kırıldıktan sonra sunumun görüntüsü ön plana çıktı.

ŞİŞME KAN AKIŞI AZALDIĞI İÇİN MEYDANA GELDİ

Ekran görüntüsü 2022-09-18 133159

Elektrikli öğütücü ile metal kesmek ısık sistemden penisi soğutmak için’sürekli salin enjeksiyonu’ ile püskürtüldü. Sağlık yardımlarından ayrıcak veya yardımdan faydalanmak için halka ve penis montajı metal bir plaka yerleştirdi.
Dergide yazan doktor, penis halkalarının damarlarındaki kanın bittiğini açıklamış, bunun için de penisin perhizine neden.

GERİ DÖNÜŞÜ OLMAYAN HASARLAR BİRAKABİLİR

Sağlık hizmeti, genç bir hizmet anlayışıyla “sürdürmek” için “sürdürmek” için kullandığını. Ancak, ancak 30 dakikadan fazla uzun süreli tuzağın geri dönüşmeyenlere yol açabileceği konusunda uyarıyor.

Ekran görüntüsü 2021-09-18 133104

KANGRENE YOL AÇABİLİR

Yüzüğü çok uzun süre açık tutmak – aynı zamanda penil boğma olarak da bilinir – vücut siyaha dönüştüğünde ve artıknda kangrene yolunu açabilir. Nadir ayarlanabilir amputasyon.

UTANDIĞI İÇİN ACİLE GİTMEYENLER VAR

iStock-638647852 (2)

Penis sınavından utanma vakalarının her biriken sınav olarak ayrı ayrı alınır, randevular hakkında değerlendirme veya ölümden acil servise zamanında gitmediğini. Penis boğma tedavisi için evrensel olarak tanımlanmış bir yönteme denemeler, elektrikli bir öğütücü kullanarak halka kesme en yaygın olarak kullanılır.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Erken yaşta olmakbeyaz yapıyor!  bence uzak durunErken yaşta olmakbeyaz yapıyor! bence uzak durun
Yangınla ilgili haberlere gittiler!Yangınla ilgili haberlere gittiler!
'Müdür WC' sosyal gündem olmuştu!  MEB'den flaş talimat‘Müdür WC’ sosyal gündem olmuştu! MEB’den flaş talimat

.

Leave a Comment