Yasak aşkıyla kucakladı kabul etti

Televizyon yayını damgalayarak korkunç detayların ortaya çıktığı Selim Yalçınkaya cinayetinde yeni bir gelişme vurucu daha yaşandı.

Müge Anlı'da yeni itirafçılar: Yasak aşkıyla sahibini kabul etti

Müge Anlı ile Tatlı Sert sunumu ses getiren Selim Yalçınkaya cinayetinde, her geçen gün yeni bir gelişme yaşanıyor.

ATV ekranlarında yayınlanan programa bu kez damga vuran olay Selim’in hükümdarı oldu.

Programa katılan Selim’in eşi Derya’nın, ‘çoklu ilişki’ itirafçıları şoke etti.

Yeni itiraflar ortaya atıldı

Bunun ardından bir yeni itiraf daha geldi.

Derya, oğul programda ise yasak aşkı Erdoğan’la fotoğrafları olduğunu doğrularken, Erdoğan’ın sözler şok etkisi yarattı.

Müge Anlı’da yeni itirafçılar: Yasak aşkıyla sahibini kabul etti VİDEO

Müge Anlı da yeni itirafçılar: Yasak aşkıyla sahibini kabul etti #1

“Erdoğan o fotoğrafları çekmiş”

Derya, Selim’le evliliği sırasında Erdoğan’la ilişkisi yaşarken Erdoğan’ın çektiği fotoğrafları doğruladı. Derya fotoğraflarını doğrulayarak,“O fotoğraflar doğru. Erdoğan’la o fotoğrafım var benim. Bir zamanlar korktuğum için inkar ettim. Ailemin başına bir şey gelecek diye, çocuğumu göstermeyecekler diye hep korktuğum için inkar ettim. Ama böyle bir şey var. Benim haberim çek yok ama Erdoğan o fotoğraflarmış .” dedi.

“Kim kayınbabama gösterdi bilmiyorum”

Erdoğan’ın fotoğraflarına kimlere ait bilgileri bilmediğini söyleyen Derya, “Onu bilmiyorum ama öğrenilmesini istiyorum. Kime attı, kim kayınbabama gösterdi de kayınbabam böyle oldu.dedi.

Müge Anlı da yeni itirafçılar: Yasak aşkıyla sahibini kabul etti #2

“Oğlunun yatak kolları beraberdeyim”

Öte yandan Müge Anlı’nın Derya’nın hapishanesindeki kayınpederinin son mektubunu okumasıyla olayın arka yüzü biraz daha aydınlandı.

Müge Anlı, mektuptaki şu ifadeleri okudu: “Traktörü durdurdu, indi ve bana dedi ki ‘Sana karşı hatalıyım, ben senin oğlunun karısıyla oğlunun yatağını beraberinde getirdim. Ölmüş babanın hatırı varsa beni vur.’ Belindeki harekatı kuşatmak, kışkırtıcı hareketler yaparak üstüme geldi.Ben telaşlandım, ayak uçlarına doğru 2 el ateş etti korkutmak için.

Müge Anlı da yeni itirafçılar: Yasak aşkıyla sahibini kabul etti #3

Leave a Comment