Yatırımcı yaklaşımın 10 hisse (18/11/2022) haberi

Borsagundem.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim kuruluşu, mevduatı kabul etmeyen ödemeler ile müşteriler arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi kapsamında sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyelerde bulunanların kişisel görüşlerine göre. Bu görüşler mali tablolar ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verme beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgileri güvenilir, bilinen inanılan halka açıkta elde edilmiş bu kaynaklardaki bilgiler hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanımdan doğabilecek zararlardan www.borsagundem.com ve şekilde hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve kuruluşun www.borsagundem.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur.
BİST isim ve logosu “koruma marka belgesi” altında korunmakta izinsiz kullanılabilir, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında bilgi içeren tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST’e aittir, tekrar yayınlanamaz.
Borsagundem.com gizlilik belgeleri, gürültüler ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında kısıtlamaar, verinin erişmemesi, gecikmesi, eksik olması, yanlış olması veri yayın sistemindeki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerden oluşan herhangi bir zarardan borsagundem.com sorumlu değildir. BİST, verinin sertifikasını, araştırmacıları ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında kısıtlamalar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik davranışı, yanlış olması, veri sistemi yayınındaki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerde Alıcı, Alt Alıcı ve/veya kullanıcılarında bulunan herhangi bir zarardan BİST sorumlu değildir.
Finansal bağlantılar bağlantı kurmak. BİST hisse verileri 15 dakika gecikmelidir. Oğul saati güncelleme (07:48)

.

Leave a Comment