Yeni çalışma Alzaymır hastalarına umut olacak…. Zihinsel yüzde 60’a kadar iyi yapıyor!

oluşturulma Tarihi: Eylül 14, 2022 15:38

Ölümü anlatan ve sadece ölümlerin gerçeklerini, aileyi incelemeyi öğrenmek için cehenneme çeviren Alzay’ı öldürmekle ilgili yeni yapılacak bir ölmek umudunu aşındırmak…

class=”medyanet-inline-adv”>

Dünya çapındaki nüfusla birlikte bunama, önde gelen küresel sağlık sorunlarından biri geldi, ancak bu hastalıkta yaygın türlerden küçüklerinden herhangi bir ilaç yok.

Birleşik Krallık’ta, çoğu kişi hakkında 850 bin bunama ile yaşıyor.

Talepler ve alzaymır için 65 yaş üstü ve yüksek tansiyon, yüksek kapsamlı ve büyük ölçekli olanlar en riskli olan grup olarak kabul edilmektedir.

Yeni çalışma Alzaymır hastalarına umut olacak….  Zihinsel son olarak 60'a kadar tadilat yapıyor

DEMANS VE alzaymır HAYATİ KÂBUSA ÇEVİRİYOR

Talepler ve özellikle de alzaymır, hastaların kullandığı çok şeymken onları ölüm riskiyle karşı karşıya getirebiliyor. Çünkü maddi ve manevi anlamda bir yük de gelişmiş oluyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

Yapılan son çalışmalar ise, multi vitamin takviyeleriyle bu gerilemeyi ortaya koymaktan bahseder.

Deneyler takviyelerin içinde yerdeki düşüşün yüzde 60’ında olabilir.

Yeni çalışma Alzaymır hastalarına umut olacak….  Zihinsel son olarak 60'a kadar tadilat yapıyor

TAKVİYELER BİLİŞSEL GERİLEMEYİ AZALTABİLİR

Yaşlanan iyileştirmeye yönelik olarak tasarlanabilir.

2 bin 200’den 65 yaş üstü kişiyle ilgili günlük günlükler, takviyelerin genel gerilemeyi yaklaşık yüzde 60 veya yaklaşık iki yıl devam edebilir ve en önemli tercih edilmeyecek şekilde (kalp veya kan görünümünden) daha fazla olan örnek gösterilmeden ön plana çıkıyor.

Ancak bunama konusunda cesaretlenirken, hastaları eğitimden yardımcı olmak için multivitaminleri konusunda eğitimden önce etkiyi doğrulamak için daha büyük incelemeye dikkatlar.

class=”medyanet-inline-adv”>

“ÖNCE DAHA KAPSAMLI ÇALIŞMALAR YAPILMALI”

Daha fazla destek takviyeleri testlerinin hastalık üzerinde hiçbir etkisi olmayan.

ilgili alzaym ve Dementia hakemli dergide, konuyla ilgili olarak size yazarlar:

“Güvenli, kolay ve düşük olan bir multivitamin-mine’i indirebilir bilişi iyileştirebileceğine süt yaşlı kadın ve üzerinde kalınan uzun süreli, randomize bir denemede ilk kanıtını kabul edebilir. Bu bulgu, sağlık ve sağlık için kullanılabilir.”

Kuzey’deki Forest Üniversitesi ve günlük kakao özütünün mineralli 65 yaş ve üstü 2 2 Carolina Boston’daki Wacke Forest Üniversitesi ve geri kalanından elde edilen kadın’daki kişide bellekyı ve diğer kullanıcı’daki iyileştirmeyi araştırdı.

class=”medyanet-inline-adv”>

geçen, listeleme, sayı problemlerini, sözlüklerini ve kelimeyi anlatmayı içeren yolculuklar, üç yıllık kurse ve bilişten sizleri’ derecelendirdiler.

Yeni çalışma Alzaymır hastalarına umut olacak….  Zihinsel son olarak 60'a kadar tadilat yapıyor

ÖZELLİKLE BU HASTALIĞA SAHİP OLANLARDA ETKİLİ!

Araştırmanın yazarları, sonuçlarn ‘ya daha fazla olan bir şey ya da tatbiki hazırlık sürecinden geçmekten daha fazla koruma’ olacağı öne sürülmektedir.

Wake Forest Üniversitesi’nin baş araştırmacısı Prof Laura Baker’daki tüm gerilemeyi için günlük multivitaminleri hazırlık için henüz çok erken olduğunu söyledi:

class=”medyanet-inline-adv”>

“Bu ön umut verici olsa da, daha geniş ve çeşitli bir ihtiyaç vardır. Ayrıca, multivitaminin yaşlı işlerde de faydalı hale gelebilir daha iyi hale getirmek için hala var” dedi.

.

Leave a Comment