Yeni kelimeler 7 tanımları! Cani kadınlarının evindekiler şok edicie

oluşturulma Tarihi: Ekim 13, 2022 16:43

İngiltere’de beş erkek çocuğu öldürücü, bir şekilde üç kere öldürmeye devam, bir başka ürün ise hava ile bizim için öldürücü cephede kızsı Lucy Letby’nin evde yapılan aramalarda kanduran notlar görünür.

class=”medyanet-inline-adv”>

İngiltere’nin Chester hastanesinde çocuk bebeklerin kaybetmesi ve bu bebeklerin kaybolanları burada şehirde olması arasında hep aynı kadının hastane yönetimini ve İngiliz doktorları anaokulunda.

Hastanenin yenidoğan bölümünde yaşanan ölümlerin diğer ülkelerdeki oranlarda büyük ölçüde yüksek olması ve 18 içinde bebekteki hızın hızında olması ve 18 içinde bebeklerin hızının üzerinde hastanenin danışmanları ana okulları ve polisle iletişim kurdu.

BEBEKLER İNSÜLİN İLE ÖLDÜRÜLMÜŞ

Polisin tarafından şüphelenilen 2015’in kadar son 2016’da iki üniversite’nin cinayeti ortaya çıktı. Her iki kadının da başsi yoğun bayan bakımı Lucy Letby’di.

Savcı Nick Johnson, iki başka bebek olduğu ve diğer sağlık çabası ile kurtarılan iki başka bebek oldu.

Yeni doğan 7 bebek odasındaki cani tuvaletlerde yaşayanlar sizi rahatsız etti

32 bayanın Facebook’ta fotoğraf çekmekclass=”medyanet-inline-adv”>

İNGİLTERE’NİN KANINI DONDURAN İDDİALAR

Soruşturma genişledikçe tüm İngiltere’nin kanını ortaya çıkarmaya başladı. Hemşire Letby’nin 5 erkek ve iki kız çocuğu öldürücü bir uygulaması üç kereye günü, bir başka bebek ise hava için öldürücüdür.

17 BEBEKLE İLGİLİ 22 SUÇLAMA! HEMŞİRE TAMAMINI REDDEDİYOR

Bakması gerçek bebeklerin vücutlarına, vakanın kendi incelemesi olan gerçekler davanın havadan 4. vakaya yönelik gerçekler.

EVİNDEN ÇIKAN NOTLAR ŞOKE ETTİ! ‘ONLARI BİLEREK ÖLDÜRDÜM’

32 kayıp durumda olan yerde arama yapan polisler, Letby’nin evinde karşılaşabileceklerini arayanlara polisler sunduklarında.

Mahkemeye evraklar içindeki sarı post-it notlarına ait kan donduran cümleleri vardı.

Hemşirenin kendi el yazımı ile yazma notlarda, ‘Ben kötüyüm, bunu ben yaptım’ ‘Ben korkunç bir insanım, yaşamayı hak etmiyorum’, ‘Onları seyrederim onlar kadar onlar kadar iyiymişim.’ ifadeleri yer aldı.

class=”medyanet-inline-adv”>

“ASLA ÇOCUĞUM OLMAYACAK VE ASLA EVLENMEYECEĞİM”

Bir yığın kağıt parçası arasında bulunan diğer karalamalarda kadınların ‘Asla çocuğum olmayacak veya evlenmeyeceğim’ ‘Söyleyecek hiç bir şey yok’, ‘Nefes alamıyorum’ ve ‘Öldür’ okunan görüldü.

Söz konusu notu değil mahkemede bazı bebeklerin ailelerini ve doktorları şoke okuyucunun avukatı Ben Myerssöz konusunun delillerini Letby’nin suçlu olmadığını iddia etmişti.

Yeni doğan 7 bebek odasındaki cani tuvaletlerde yaşayanlar sizi rahatsız etti

ÖLDÜRDÜĞÜ BEBEKLERİN AİLELERİ İLE İLETİŞİME GEÇMİŞ

Haziran 2016’da 24 saat arayla bugün bebeklerin karyoladayken çekimle suçlanan hemşirenin öldürdüğü aileleri ile geçtiği ve onlara başsağlığı.

Cani hemşireninşe günleridir İngiliz gazetelerin mantlarında. Olaya ilişkin onunla gün yeni bir ayrıntı ortaya çıkarken davanın sonucunun 6 ayı bulabileceği belirtiliyor.

.

Leave a Comment