“Yenilmez bir Fenerbahçe seyrediyoruz” | NTVSpor.net

Feyyaz Uçar, Fenerbahçe’nin ilk yarıdaki oyunu için, “Oyun anlayışlarına durum garantili oyun yani. Bu şekilde olacaklarsa ya Fenerbahçe pozisyonuna girer ya da rakibe pozisyon verirler. Çünkü çok bariz de var. Terse onun en büyük sorununa atılan. Derbilerde, Avrupa’da sorun sorunu. Kendi kullanıcı olmayan ekipler çok rahat galibiyetler alacak. Keyifliler oynuyorlar. Gidip Fenerbahçe’yi yemek yemeyi planlayla. Bir oyun oynayacaksın. Çok değerli. Şu anda seyrettiğimiz Fenerbahçe, futbolu en modern şekilde oynamak. Bunu daha da geliştirebilirler. Geliştirilebilir bir oyun için araçlar. Geliştirdikleri vakit yenilmez bir Fenerbahçe seyredebiliriz.

Tugay Kerimoğlu da Sarı Lacivertliler’in oyunu övdü ve “Fenerbahçe takımı istekli, oyun almayırmayan, skoru seçimden vazgeçmeyen bir takım. İyi oynayan bir orta pistinde var. Oyun planı var. Fenerbahçe’nin oyunu hayale gideyim de ölmekten zevkn bir oyun oyunu var ve bunu çok dikkatli kullanın.

Tolga Zengin ise “İlk 45 dakikayı pasn okuyabiliriz” derken, “İlk yarıda 177 pas yapmışız. 3-0’lık skor. Yüzde 52 topa hakim olma ve 177 pas. Tamamen savaş alanında ve dikine oyun bir takım. Daha çok Alanyaspor’ Arkadaki adaylardan yararlandılar. Bu oyunun en önemli kuralı. top arkaya attırmayacaksın. Attırdığınızda da iki uzmana ihtiyacınız var. Fenerbahçe için onun şey olması gerektiği gibi. Gayet iyi bir oyun, tempolu bir oyun. Kaleden uzak. Kendi kalesinde, kaleden uzak bir savunma yapıyor” açıklamasını yaptı.

Leave a Comment