Yer: İstanbul! Kılık değiştirip dilelerin yerine karıştılar, 20 kez…

İstanbul’da dilencilerin sayısı giderek artan gün geçtikçe artıyor. İnsanlara duygu sömürüsü dilenen dilencilerin üzerinden yönlendirilen paralar ise şaşkına çevirmeye devam ediyor. Show Haber ekibindeki bir günlükte yaşanan dilencilerin. Laleli’de zabıta olan tarafından yakalanan dilencilerin üzerinden bir öğretmenin maaşı 12 bin 300 TL çıktı.

dilenci3

DİLENCİLER RANT OLUŞTURMUŞ

Show Haber ekibi kılık değiştirip dilencilerin acil sızdı. Taksim, Şişli, Mecidiyeköy Fatih’te artık karışan haber ekibi, 20’yi ve 56 lira kazandı. kandırmada kucaktaki çocuk kullanan dilelerin küçük insanlarını rant ortaya çıktı. Bir dilenci, haber şirketinizdeki kişiye ‘Sana sağlamsın diye para vermiyorlar, yanında çocuk yok’ dedi. Günde 100- 150 ifade bir başka dilenci ise hakkında konuştuğunu bildiğini ve istemediğini dilediklerini söyledi. Dilencilik sırasında çocuklar kullanılarak kullanılanlardan para görüntülenenler ise habere gösterildi.

ÜZERLERİNDEN ÖĞRETMEN MAAŞI ÇIKTI

Laleli’de zabıtalı tarafından yakalanan dilencilerin üzerinden ise bir öğretmenin maaşı olan 12 bin 300 TL çıktı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Önlem alınmazsa sokaklar zombilerle dolacak!Önlem alınmazsa sokaklar zombilerle dolacak!
Fatih Portakal, bu fotoğrafla paylaştırıldı! "Erdoğan'ı bulduğunda"Fatih Portakal, bu fotoğrafla paylaştırıldı! “Erdoğan’ı bulunabilecek”
Hakimler için ayaklarına gitti!  İfadeleri mahkeme salonu yerine bakındıHakimler için ayaklarına gitti! İfadeleri mahkeme salonu yerine bakındı

.

Leave a Comment