Yıldız oyuncunun arabası kurşunlanmıştı… Kalpsiz yoruma isyan etti: Keşke seni öleceğin bir yere vursalarmış!

class=”medyanet-inline-adv”>

52 yaşında merdiven dayamış olsa da da ona dünyanın en güzel kadınlarından biri payesi verilmeye devam ediyor. 90’lı yıllarda bir televizyon modeli olarak geçmiş kariyerine sayısız film ve dizi sığdırmayı başaran Denise Richards, bir yandan da kitap yazıp en çok kapsayan listelerine girmeyi başarmış, koltuğundaki karpuzların görüşü yazarlık mesleğini de eklemişti.

KARİYERİ SKANDALLARLA GÖLGELENDİ

Kariyeri, skandallarla dolu evliliği ve boşanmasının ardından yalpalayınca eski sevgilisini kaybetmesi gibi olsa da ‘The Real Housewives of Beverly Hills’ adındaki reality şovda erkek çocuk görünce herkes onu yeniden hatırlamıştı. Hollywood’un ‘ünlü’ ev kadınlarının erkek çocuklarının sergilediği kavga-gürültü dolu bu program çok sevildi ve tam 12 sezon boyunca yayın evine devam etti. Richards da, bir önceki konuk olarak katıldıkları programların gediklisi haline gelecek, bu şovdan sonra yeniden sinemanın evden çıkmayı başaracaktı.

Yıldız oyuncunun arabası kurşunlanmıştı… Kalpsiz yoruma isyan etti: Keşke seni öleceğin bir yere vursalarmış

Bu geri dönüşün habercisi olan ve çekimleri devam eden Angels Fallen: Warriors of Peace’in çekimlerine giderken yaşadıkları ise güzel yıldızın yeni ve sakin görünümlerinde bir bomba gibi düştü. Denise Richards ve kocası Aaron Phypers geçmiş gün arabalarına atlayıp yola çıktı. Phypers’ın kamyonetiyle eşi Denise’i filmin çekildiği sete kamyonetiyle bırakacaktı.class=”medyanet-inline-adv”>

SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADILAR

Ne olduysa o anda oldu ve arkalarından gelen bir erkek sürücü Richards ve Phypers’ın bulunduğu kamyonetten yol istedi. Çift, öfkeli sürücüye yol verdiklerini iddia etseler de adamın siniri yatışmadı ve ruhu açıklanmayan bu kişi arabasını Richards ve kocası Aaron Phypers’ın arabasının önüne kırarak çıkarma silahı ateşledi. Kamyonet vuruldu, Richards’ın kayıtları arasında çılgın sürücüden kaçıp stüdyoya varmayı başardılar.

Yıldız oyuncunun arabası kurşunlanmıştı… Kalpsiz yoruma isyan etti: Keşke seni öleceğin bir yere vursalarmış

Çift o gün arabalarına böyle neşe içinde binmişticlass=”medyanet-inline-adv”>

Eğlence kanalı TMZ çiftin gri Shelby marka kamyonetindeki kurşun deliğinin uzunluğunu çekmeyi ve yayınlamayı başarmıştı. Aynı kanalda yer alan haberlere göre Denise Richards ve eşi olaydan yaradan kurtulmayı başardılar ancak amirya kapakları attılarında çok korkmuş durumdaydılar. Denise Richards’ın ağlamalarını durduramadığı ve uzun saatler boyunca kendine gelemediği yazıldı.

AĞLAMAKTAN PERİŞAN OLDU

Stüdyodakiler hemen 911’i aramıştı ancak olay üzerinden üç güne rağmen çiftin resmi bir şikayette bulunup bulunmadığı henüz belli değil. Bilinen en önemli detay çalışanların ağzından çıktıkları yönlere ve basına yansıyan şu sözler: Bu yaşadıkları yüzünden Denise’in çok cesareti kırıldı…

class=”medyanet-inline-adv”>

Çift olay hakkında hiç resmi bir açıklama yapmamış olsa da da TMZ’ye göre Richards’ın 50 yaşındaki eşi Phypers, o gün her şeye rağmen sette 12 saat boyunca kalan ve çalışan eşinin yanında bir an bile ayrılmadı. Kaynaklara göre gün bitip stüdyoyu terk etme anı geldiğinde Richards ve Phypers’a bir polis aracı evlerine gidene kadar ısındı.

Yıldız oyuncunun arabası kurşunlanmıştı… Kalpsiz yoruma isyan etti: Keşke seni öleceğin bir yere vursalarmış

Richards’ın göz yaşları bugün tüm dergi sayfalarını süsleyen haber oldu…

Olay tam kapanacak derken bu kez de ortaya çıkan Denise Richards’ın hemen olayın yerine koşan bakışları tarafından çekilen fotoğrafları çıktı. Güzel oyuncu elindeki telefonu sürekli birilerini arar ve peşinde koşuştururken çok öfke olduğu yüzüne yansımıştı ve ağlamaktan şişmiş gözleri dikkat çeken. Ancak bu büyük korkunun ortaya çıkması ortaya dökülmüşken bu kez de sosyal medya trolleri iş başına geçti ve Richards’a zor anlar yaşatmaya başladı.

class=”medyanet-inline-adv”>

“KEŞKE SENİ ÖLDÜRECEK ŞEKİLDE VURULSAYDIN!”

Daha fazla başına gelenlerin şokunu atlatamayan Richards, olayla ilgili haberler sosyal ortamlardan yararlanmaya başlayınca bir nefret saldırısının da sonuçları oldu. Nefret dolu Twitter trolü ölümden dönen Denise Richards’a “İnan umudumda değilsin. Keşke şöyle öleceğin şekilde boynundan vursaymışlar seni.” yazınca ortalık karıştı. Twitter saldırganları ve siteyi dağıtan tweet’i hemen sildi ancak bu hamle Denise Richards’ı durduramayacak. Kimin tarafından yazıldığı belli olmayan bu kullanıcı sözlerini alıntılayan yıldız oyuncu, ikide en fazla takipçisi bulunan hesabından şu sözleri paylaşacaktı:

“Teşekkür ederim, ben eve zarar vermek istemem. Senin umurunda değil ama olay, dün kocamla benim sonunda gelen şey bugüne kadar içinde bulunduğum en korkunç şeydi. Kurşun boynuma isabet etmemek için çok yürümek…pislik!”

Yıldız oyuncunun arabası kurşunlanmıştı… Kalpsiz yoruma isyan etti: Keşke seni öleceğin bir yere vursalarmış

51 yaşındaki oyuncu bu çirkin saldırıdan sonra kendisine iyi dileklerini ve dualarını gönderen hayranlara teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. Ama yine de tüm bu paylaşımlara rağmen saldırıdan gerçek şeylerden hiç bahsetmedi, bu teşekkürlerin ardından paylaşımlarına hiçbir şey olmamış gibi devam etti.class=”medyanet-inline-adv”>

MUTLU GÜNÜNÜ DAHA YENİ KUTLAMIŞTI

Richards ve eşi Phypers, Eylül ayında dördüncü evlilik yıldönümlerini kutlamışlardı. Instagram aracılığıyla yaptığı paylaşımda eşine övgüler yağdıran Richards “Mutlu yıl aşkım, 4 yıl ve geleceğimiz daha nice yıllara. Yanımda sen olmadan bu çıkmayı hayal bile edemizdim. Bugüne kadarki en iyi koca sensin!” gülümseyerek mutluluğunu paylaşmıştı.

Yıldız oyuncunun arabası kurşunlanmıştı… Kalpsiz yoruma isyan etti: Keşke seni öleceğin bir yere vursalarmış

Richards Phypers’dan önceki evliliğini ünlü oyuncu Charlie Sheen ile yürütüyor. Bu evlilik ve sonrasında yaşananlar ise Denise Richards’ın evi hiç silinmeyecek bir damga vurmuş ve başarılı oyuncu kariyerinin neredeyse ardından devralınmışa yol açmıştı.

Richards, Charlie Sheen ile 26 Aralık 2001’de aktör nişanlanmış ve çift 15 Haziran 2002’de bir malikanede düzenlenen düğün töreniyle evlenmişti. Richards, Mart 2005’te ikinci yaşına hamileyken Sheen’e boşanma davası açmala kalmadı kendisine yönelik ölüm tehditleri iddiasıyla Sheen’e karşı uzaklaştırma emri de istedi. Mutlu bir yuvanın içinde olduğu sanılan çiftin ilişkisindeki bu korkunç anlatımları açığa çıkaran herkes büyük bir şok yaşamıştı. Boşanmaları 30 Kasım 2006’da sonuçlandı; hatta Sheen’e, denetimli ziyaretler dışında eski karısından ve kızlarından 90 metre uzakta olması emredildi.

CHARLIE SHEEN’LE YAŞADIKLARINI KİMSE UNUTAMADI

Mayıs 2010’da Sheen, kızları Sam ve Lola’nın yasal velayetini tamamen Richards’a teslim etti. Daha basına yansıdığına göre Sheen’in alkol ve görüşme görüşmeleri ve şiddet kullanması nedeniyle dilekçe veren Richards tarafından ele geçirilmişti. O dönem Charlie Sheen hakkında ortaya çıkan sayısız iddianın arasında başarılı saldırgan şiddet uyguladığı ve Denise Richards’ı hayat kadınlarıyla sürekli aldattığı da vardı. Sular yıllar boyunca durulmadı; iki kişilik kariyer de bu zorlu yeteneklerde büyük yaralar aldı.

Yıldız oyuncunun arabası kurşunlanmıştı… Kalpsiz yoruma isyan etti: Keşke seni öleceğin bir yere vursalarmış

Olaylı bir şekilde boşanan Richards ve Sheen artık sadece kızları için bir araya geliyor

Çiftin büyük kızı Sami artık 18 yaşında reşit bir genç kadın. İkinci kızları Lola da 17 yaşında ve anasının efsanevi güzelliğine sahip olduğu konuşuluyor. Richards’ın bekar bir anne olarak kendisine bir zafer öyküsü yazdıracağına inanarak evlat edindiği 11 yaşında bir kızı daha var. 2011’de doğan Eloise, Richards’ın 2018’de evlendiği Aaron Phypers tarafından kitlea geçirildi ve resmi olarak kızı oldu. Yani artık Richards ve Phypers, fırtınalı bir geçmişi geride bıraktı, üç çocuklu, geniş ve mutlu bir aile oldular.

.

Leave a Comment