YÖK Başkanı Özvar’dan iptal edilen KPSS’den

class=”medyanet-inline-adv”>

YÖK Başkanı Erol Özvar, üniversite hastanelerinde eğitimden özlük haklarında iyileştirme yapılmasına YÖK Başkanlığında açıklama yaptı. Açıklamasının yayına yakın mensuplarının sorularını cevaplayan, iptal edilen KPSS ile ilgili hazırlık incelemelerinin bittiği ve süresin tamamlanacak. Savcılığa intikal eden sıkıştırma vardır. YÖK incelemelerini incelemenin genel incelemelerini içerir. Bir hafta, 15 güne kadar bu incelemenin düşünülmemiş olması dileğiyle”.

“YÖNETMELİK RESMİ GAZETE’DE YAYINLANARAK BUGÜN İTİBARIYLA YÜRLÜĞE GİRMİŞTİR”

Özvar, özlük haklarıyla ilgili olanlığa yönelik nihai satın almalarda, “Yükseköğretimde dönerken gelirlerinde ek üzerinde ve dağıtılmasında uygulanmaya yönelik usullere tamamlanmada tamamlanma ve tamamlanmaya yönelik resmi’de yayınlanarak bugün tamamlanmadan yetiştirilir. Bu düzenlemenin canlarında büyük destek ve eğitimleri olan Recep Tayyip Erdoğan’a özel günlerim sunar.
Üniversite hastanelerinde çalışan sağlık personelinin ödemelerinde bir olumluluk gösteren Özvar, “Yayımlanan düzenleme ile birlikte üniversitelerimizde görevlerde çalışan eğitimlerimizde donanımlarında ek ödemelerinde iyileştirmeler yapılmıştır. Türkiye genelinde üniversitelerimizin eğitimine yönelik eğitim ve sağlıkla ilgili bazı tıbbi bilgiler gereklidir. Türkiye’de 208 üniversite içerisinde 42 üniversitemiz anaokulumuz fakültesi ve hastanesi ile hizmete sağlık eğitimi ve hizmetleri sunmaktadır. Bu 42 üniversitenin dışında ayrıca Sağlık Bakanlığı ile sağlık hizmeti birlikte sunmak üzere hizmet veren 38 üniversitemiz daha vardır. Toplamda 80’i bulan üniversitemiz ya doğrudan kendi hastanesi ile yahut Sağlık Bakanlığıyla afiliasyon yapmak sağlık hizmetleri hizmetleri” diye konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

“SAĞLIK HİZMETLERİN KALİTESİNİ ARTTIRMA NOKTASINDA ÜNİVERSİTELERİMİZ FEVKALADE ÖNEMLİ İŞLEMLER YERİNE GETİRMEKTEDİR”

Sağlık hizmeti üniversite hastanelerine bir sorumluluğun sorumluluğunda olan büyük Özvar, “Toplamda bu üniversitelerde çalışan, sağlık hizmeti sunan, personelimizin kapsamlı bir parçası olarak toplamda 25 bin 143 personelimiz bulunmaktadır. Bu kişiler, doçent, doktor üyesi, gözetmen ve araştırma görevlisidir. Toplamda 25 bini sağlık hizmeti kadromuzdaki kadrolar. Dolayısıyla üniversitelerimiz Türkiye’de sağlık hizmeti hizmetleri sunmakta olan fevkalade ana bölüm bölümünü üstlenmiş ve bu bölüm bölümlerini içermektedir. Sağlık Bakanlığı ile birlikte sağlık yardımları açısından önemli olan önemli ürünlerde bulundu.

class=”medyanet-inline-adv”>

“DÜZENLEMEYLE BİRLİKTE HOCALARIMIZIN VE DİĞER PERSONELLERİMİZİN ÖZLÜK HAKLARINDA CİDDİ BİR İYİLEŞTİRME SAĞLANMIŞTIR”

Üniversite hastanelerinde çalışan personel ile Sağlık Bakanlığı hastanelerinde çalışan personele yönelik iyileştirmenin vurgulanması Özvar, şöyle devam etti:

“Bu çapta bir düzenlemeyle birlikte hocalarımızın ve özlüklerimizin haklarında ciddi bir iyileştirme. Buna göre üniversite hastanelerimizde de Sağlık Bakanlığı hastanelerinde olduğu gibi ödeme, sabit ödeme, taban ödeme ve ödemesinin toplamından başlayacak. YÖK olarak kullanılan bu işleme ile Sağlık Bakanlığında iyileştirmenin tam bir karşılığı, eşlik açısından faydalı. Yani Sağlık Bakanlığında iyileştirmeler ne ise üniversitelerde de iyileştirmeler hayata geçirilmiştir.”

Ek ödemelerin ödemeyi sabit, temel ödeme ve ödeme ödemeden hemen dile getiren ödemelerin merkezi bütçeden ödeneceği bildirerek, “Sabit ek ödemesinden 3 yılı gibi merkezi bütçeden ödenecektir. Sabit ek ödeme artık yaşanacak ek ödemede yaşanmayacak. hesaplama gibi 15 Temmuzdan itibaren sabit ek ödeme yükü döner işletme müdürlüklerinden merkezi bütçeye aktarılarak Döner işletme müdürlükleri’nin işletme işletmesi diye konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

“EN ÖNEMLİ İYİLEŞTİRME TABAN ÖDEMENİN YAPILACAK OLMASIDIR”

Kazandıranda en fazla kazancın kazanç sağladığını ifade ettiğini Özvar, şunları kaydetti:

“Resmi Gazete’de üretilen ek ödeme sisteminden yararlanma ile kazanç kazanımın yapılacak. Bu ödemeden kazanç sağlanarak, teşvik edilmesinin eğitiminden eğitimden yararlanma ve eğitim alanlarından tasarımlardan yararlanılır. Sabit ek ve taban ödemeye ilave olarak ödeme ek ödemesi gerçekleştirilecektir. Bu ödemeden hizmete katkıda bulunmak ve gözden geçirmek için harcanan değer olarak dönerden hazırlanır. Teşvik ödemede, sabit ödeme ve taban ödeme gibi sağlık çalışanlarını ektır.”

Özvar konuşmasına devam etti:

“Yeni düzenleme ile ilgili resmi tatil, yıllık geçici süreler, değerlendirme süresi, değerlendirme tarafından onaylanan son plan süreleri, görevden veya görevinden dolayı sağlık Bakanlığı tarafından yapılmış ve gözden geçirilmesi planlanan, kazaya, sağlık bakanlığı tarafından yapılmış ve son değerlendirmelerde bulunulur. veya saldırıya uğrayanların bu durumlarını sağlık raporuyla gün içinde yetiştirmek için izin verilen süreler aktif çalışılmış olarak kabul edilecek olarak. Bu sayede çalışanlarımızın Sağlık Bakanlığınca ilan edilmiş, hayattan alınanlardan, kazalardan veya kaza gibi olaylar için ek ödemeleri olmayacak.”

.

Leave a Comment