Yok böyle takaslar! iPhone 14 Pro Max için otomobilini çıkardı

Sivas’ta yaşanan Furkan Topal, hayali olan İphone 14 Pro Max’tan almak için 10 yıldır kullanılan aracını adeta feda etti. Gözü gibi baktığında arabanın arka camına ‘iki İphone 14 Pro Max ile takas olur’ yazı yazarlığı Topal, tüm gözleri araca görünüyor. Yazıyı görenler Topal’a ulaşarak başvurular başladı.

AW753632_04

“BİR İPHONE ONDAN DOLAYI İKİ ADET YAPTIM KURTARMIYOR“

Furkan Topal, bir adet iphonenin kurtarmak için yapmak için iki iphone ile takas yapmak için, “Subaru marka bir araç. Sivas’ta şu anda tek. Eşi benzeri de yok. Aracın zaten ilgi odağı. Çocuklar olsun hoşgeldin aracından kullanmakta fotoğraftan uzaklaşmak olsun. Müzikle birlikte dans etmeye başlıyorlar. Orta yaşlılardan bile dikkat çekiyor. Yazıya istinaden arkadaşlardan takas listesi oluyor. ‘Ağabey 11 pro olur mu 13 pro olur mu? şeklinde. Bir kurye arkadaş çok daha farklı bir yola ulaştı. ‘Ağabey 15 çıksın 15’le takas’ dedi. Türkiyenda Apple pahalı bir cihaz olduğu için gerçekten biraz hayale kaçıyor. Bizde böyle bir şeylerden söz etmek ilgi odağı oldu. Takas tekliflerine imkanz. Bir İphone kurtarmıyor ondan iki adet yaptım” dedi.

AW753632_02

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
DNA testi yaptırınca, baştanbaşa yıkıldı!  Mahkemeden ikinci şokDNA testi yaptırınca, baştanbaşa yıkıldı! Mahkemeden ikinci şok
İstanbul için kar yağışı tahmin! İstanbul için kar yağışı tahmin!
Kuduz vakasında yeni bulgular!  Olayların anlattıklarınıKuduz vakasında yeni bulgular! Olayların anlattıklarını

.

Leave a Comment