YouTube Çıldırdı! Videoları İzlemek İçin Arkaya 10 Reklam Zorunluluğu Geliyor

Haberler

> YouTube Çıldırdı! Videoları İzlemek İçin Arkaya 10 Reklam Zorunluluğu Geliyor

YouTube’u korumak ve oluşturuculara dönüştürmek için reklam artırıyor. Ancak bu reklamlar ne kadar sıkıcı olsa da YouTube sayılarını artırmaya devam ediyor. Bazı insanlar 5 ila 10 atlanamayan reklamlarını sergilediler.

Bazı insanlar’ YouTube’da gösteriden önce ortaya atılan reklamların iddialarını anlattım.

Bazı insanlar' YouTube'da gösteriden önce ortaya atılan reklamların iddialarını anlattım.

Bu reklamlar birkaç saniye sürüyor veya birkaç dakikaya kadar uzayabiliyor. Daha uzun reklamlar, belirli bir süre sonra atlama özelliği vardır. Ancak şimdi şimdi YouTube izleyicisi, yalnızca reklam gösterileri 10’a ait bir yerde değil, aynı zamanda aynı zamanda olan reklamların yanından da burada fark etti.

YouTube arka arkaya 10 reklam yayını başlıyor. Bunu sadece gelirleri geliştirmek için yapılan çalışmalar hakkında şikayette bulunun.

YouTube arka arkaya 10 reklam yayını başlıyor.  Bunu sadece gelirleri geliştirmek için yapılan çalışmalar hakkında şikayette bulunun.

Reddit’teki bu durumla ilgili açılan başlık altında büyük reklamlara artırmaya başladı. Onlarca kişi artık 10 reklamın artık alternatif olabilecek platformlara yönelmeyi düşündüğünü söylüyor.

Ancak YouTube, genel olarak karşılanıyor. Aşağıdaki tweette bir kullanıcı tepkisini getirse, YouTube’da insan eliyle reklamların çok kısa bir program olduğunu belirtiyor.

YouTube’un geçilemeyen reklam satış artırması? Yorumlarda buluşalım.

YouTube'un geçilemeyen reklam satış artırması?  Yorumlarda buluşalım.

İlginizi çekebilir👇🏻

Leave a Comment