YouTube’dan ‘reklam’ seçimine katılım sağlandı

YouTube videodan önce beş reklam” iddiası sosyal kullanım.

Premium aboneliğiliğip platformun ücretsiz kullanan kullanıcılarda reklam gösteren YouTube’un yeni bir reklam reklam gösteriminde iddia ediliyor.

Gizmochina’nın haberine göre YouTube, ücretsiz bir video öncesinde 2 yerine 5 reklam göstermeyi test ediyor. Yani şimdilik video kalabilecek önce 5 reklam yapmak zorunda.

Aynı YouTube, 2 yerine 5 Eylül 2022’den sessiz sedasız reklam yayınına başladı.

Platformun testi ise, birkaç kullanıcı Twitter ve Reddit gibi sosyal medya platformlarında alışverişten şikayetlerini sergilemesiyle ortaya çıktı. insanlara, bir video gösterilemeyen önce 5 tane atlanların reklamlarını gördüklerini söyledi.

YOUTUBE’DAN YANIT

Konuyla ilgili olarak YouTube, Twitter’da bir kullanıcı kullanıcısı “5 reklam isyanına“kabul resmi bir cevap yayınladı. YouTube’a verilen cevaplarta, 5 reklam gösteriminin şirketinden “tampon reklamları” olarak adlandırıldığı bir reklam türüyle ayrıntı belirtmeyi belirtti.

YouTube reklam modellerinden biri olan, günde 6 saniye oluyor.

Şu anda YouTube’u kullanan ücretsiz kişi, “video öncesinde 5 reklam“Varlık yaşamıyor. YouTube belirli YouTube arasında bu durum test gibi görünüyor.

Şimdilik çoğu kişi, videonun başındaki 2 reklam yer alıyor. “5 reklam“YouTube’un tüm kullanıcılarına sunulup sunulmayacağı görülüyor.

Leave a Comment