YouTube’un Artık Bir Açılış Sesi ve Animasyonu Var [Video]

YouTube’un akıllı TV uygulamasına açılış animasyonu ve sesi geldi. Şu sıralar YouTube da Netflix ve diğer yayın platformları gibi bir açılış oturumu ve animasyonuna sahip oldu. YouTube’un yeni özelliği, yakın bir evde daha fazla cihazda kalacak.

Dünyanın en popüler çevrim içi video platformu YouTube’un akıllı TV’ler için odaklanma sürümüne dikkat çekici bir yenilik geldi. Kullanıcılar artık, televizyonlarından YouTube’u açtıklarında bir animasyon ve bu animasyona işletim yapan bir açılış sesi.

YouTube tarafından yapılan resmi birleştirme canlı, ilgi çekici ve kolayca tanınabilir bir donanıma sahip olmak için böyle bir çalışma yapılıyor ifade ediliyor. İnsan, bağlantı, etkileyici ve hikaye odaklı dış ortamların tümünü kapsayan bir çalışma başlatan YouTube, birkaç denemeden sonra Sonuca ulaşmış.

Akıllı telefon ve tabletlere de gelebilir!

Youtube

YouTube, büyük bir araya topladı açılış ekranı ve oturumun, ilerleyen dönemlerde daha fazla cihaza ulaşacağını ifade ediyor. “Daha fazla cihaz“dan kast edilenin ne olduğu gizliliği ancak YouTube’un yeni özelliği telefon akıllı ve tablet gibi ürünlerde de görmeye başlıyor, pek de şaşırtıcı olmayacak.

YouTube’un açılış sesi ve animasyonunu aşağıdan izleyin:

Bu arada, YouTube’un yaptığı diğer bölümler buradan göz atabilirsiniz.

:
https://blog.youtube/inside-youtube/building-the-new-youtube-sound-one-note-at-a-time/

Leave a Comment