YouTube’un yeni seçeneği çıldırtacak! Arka arkaya 5 reklam koyacaklar

Dünyanın en büyük içerik platformlarından biri olan YouTube, son olarak yakaladığı kadar başka bir evirildi. İçerik üreticileri için büyük bir gelir kapısı olan platform, büyük parayı da katlayarak büyüttü. şirket, son kullanıcılarını ücretli ancak hizmetine yönlendirmek için tatsız yollara başvuruyor.

YouTube'un yeni seçeneği çıldırtacak!  Arka arkaya 5 reklam koyacaklar

VİDEO BAŞINDA 5 REKLAM İZLENECEK

içerik platformu gibi YouTube da ücretli kullanım amaçlı yatırımlarını arttırıyor. Katmanda da hizmet veren platform, ücretsiz olarak hizmet veren kullanıcılarla hizmet veren kullanıcılara adeta YouTube Premium abonesi olunan mesajlar veriyor. YouTube, Premium olmayanlarında ilk 5 saniyeyin 1 reklam olarak kullanılır. Ancak gelinen son durumda platform, 10 saniyeleri geçen 2 reklam koyabiliyor. Gelen haberlere göre şirket, artık eskimiş daha da arttırıyor. Platform, ücretsiz servis hizmeti alan kullanıcılarına arkaya 5 reklam kampanyaları için gerekli testler başladı.

KULLANICILARDAN TEPKİ TOPLADI

YouTube’un bu politikası, beklenilmeyen kişilerin ücretsiz kullanıcılarından büyük tepki topladı. Arkaya arkaya gelmeyen 5 reklama tepkiler devam ederken Team YouTube Twitter’da geçen bir tasarım ve tasarımdan devam etti.

YouTube'un yeni seçeneği çıldırtacak!  Arka arkaya 5 reklam koyacaklar

YouTube ekibinin içindeninna göre normal düzende YouTube reklamları 5 ile 30 saniyeler arası uzaklık gösteriyor. Arka arkaya 5 reklam politikasında onun bir reklamın süresi 6 saniye olacak. Kullanıcı hesaplarında reklam kullanımında aynı kalacak. Elbette bu bütçeden ödün vermez. Şimdilik bazıları üzerinde test özelliğinin kısa süre içinde tüm versiyonlarda olması bekleniyor.

Kaynak: Shiftdelete

Son Dakika Teknoloji YouTube’un yeni seçeneği çıldırtacak! Arka arkaya 5 reklam koyacaklar – Son Dakika

Bu haber Shiftdelete tarafından hazırlanmış olup Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Shiftdelete tarafından gelen bütün haberler hazırlandığı şekliyle otomatik olarak servis edilmektedir. Bu iyi haberin hukuki muhatabı Shiftdelete eğitimdir.

Leave a Comment