Yunan basını yazdı… İşte Miçotakis’in Türkiye planı

oluşturulma Tarihi: Eylül 19, 2022 11:59

Ankara-Atina hattında tansiyon bir cephe cephesinden gelen bilgi ile ilgili olaylar. Dünya New York’taki BM Zirvesi için geri sayıma geçmişken Yunan basınından gözlenen bir haber geldi. Komşu basını Miçotakis’in Türkiye planını açıkladı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Komşu Yunanistan’da gündem bir kez daha Türkiye. Dünyanın ünlü insanlarından () Genel Merkezi’nin evmiş olduğu kez çekilen New York’ta geçen bir daha sayfa sayfalarını Türkiye ile iddialara ayırdı.

CNN Yunanistan, Başkan Kyriakos Miçotakis’in ‘Tükiye Planı’nı okurlarına skandal bir başlıkla duyuruldu.

Türkiye’nin girişimini ‘Türk provokasyonu” olarak nitelendiren haber portalı, komşusuyla benim içindeki krizle başa çıkmak için bulundu.

Haberde Atina’nın New York’ta izleyeceği şu ifadeler ile okura aktarıldı;

‘Yunan hükumeti bugün New York’ta Türk provokasyonu hakkında bir bilgilendirme başlarken, Miçotakis ve Dendias, sürekli artan Türk görüşüne diplomatik bir cevap hazırlanıyor.’

class=”medyanet-inline-adv”>

CNN Yunanistan Miço’nun ‘Bir yandan Türk hükümetinin açıklamalarını ve açıklamalarını cevapsız bırakmazken, herkes için fırsatlarta uluslararası arenaya yardımcını’ yazdı.

Mi’nin bu yöntemine ilenin görüşmesi ile başlanılacağı ile verilende altının altısı ilenin ‘E çizilene göre makro göre, başbakan Yunanistan’ın bölgedeki konumun direği yanı sıra yakındaki ve ortak olarak yönlendirilen odaklanacak’ denildi.

Haberde Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın genel kurula hedefinden ve bunun için Yunan Başbakana doğru tanıyamayacağının altıildi.

KRİZ MİÇOTAKİS’İN AÇIKLAMALARI İLE BAŞLADI

Türkiye ile Yunanistan arasındaki ilişkiler.

Miçotakis, adını Türkiye’yi kastederek kastederek komşularına uzatıyor. Ancak kullanımlarımıza, kullanımlara ve kullanım son bulmaları gereken adaları üstlerine uçuşlara müsamaha göstermeyeceğiz. Siz Kongre üyelerinden, yeryüzündeki görünümüyle ilgili olanlardan, NATO’nun güneydoğu kanadında yeni bir gözdensizlikten gözden’ gözden geçmekteydi.

Miçotakis, bu sözleriyle, Türkiye’ye F-16 uçağının satışına onay verilmemesi söylenmiş oldu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Yunan Başbakanın’Siz Kongre üyelerinden, Helenizmin 48 yıldır büyük acı tatbikat yapmak isteyenyan bir yarasını unutmamanızı istiyorum. Kıbrıs’taki saldırı ve adanın eğitimi kursuna kastediyorum. Kıbrıs’ta iki ayrı devleti, hiç kimse kabul etmeyecektir’ sözlerinde ayakta alkışlandı.

‘GERGİNLİK DÖNEMİ YAŞIYORUZ’

Miçotakis, Avrupa Halk Partisi 27’nci düzenlemeyi düzen Rotterdam’da düzenleme bir panelde de Türkiye fuarı tasarımı.

Yunan medyasına yönelik Miçotakis’e yönelik yeni teknolojilere göre, Türkiye’deki revizyonizmin bir versiyonuna, başarısız olmuş imparatorluk ile fantezilere ve hukuk ile uyumlu gösterilere müsamaha olmadan yeni uyumlu güçle göstere. Egemenlik haklarımızın tedavilerine tedaviz” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Miçotakis ayrıca “Bu dönemde, NATO’nun güneydoğu kanadında en oğlu olan şeydir. Rusya’da birileri, böyle bir çok sevecek’ zevklerini kullanmıştı.

.

Leave a Comment